25. oktoobril toimus Virumaa kolledžis järjekordne tudengivarju päev, mil kolledž avas oma uksed inseneriharidusest huvitatud koolinoortele. Tänavu osales tudengivarju päeval kümme gümnaasiumi õpilast, kellest üheksa oli Narva gümnaasiumist ja üks Kiviõli I Keskkoolist.

Virumaa kolledži arendusjuht Anna Kaljusaar selgitas, et tudengivarju päeval saavad tulevased sisseastujad esmase ülevaate sellest, milline on nende valitud eriala õppetöö igapäevane reaalsus.

„Gümnasistid  osalesid kõikide erialade loengutes ja praktilistes tundides ning nägid, kuidas toimub õpe kolledžis. See on suurepärane viis aidata noortel teha otsuseid oma tulevase hariduse ja karjääri kohta,“ ütles Kaljusaar.

Tudengivarju päeva veedavad üks üliõpilane ja tema erialast huvitatud õpilane koos. Päeva jooksul saab tulevane sisseastuja ettekujutuse, kuidas näeb õppetöö välja tema valitud erialal ning milline on tudengielu ülikoolis. Virumaa kolledž pakkus tudengivarjuks olemist tänavu neljandat korda.

Õppimine TalTech Virumaa kolledžis on FUN!

Lisainfo: Anna Kaljusaar: +372 336 3921