TalTechi Virumaa Kolledžis alustab 1. septembril õpinguid 159 värsket tudengit, kellest 94 alustab rakenduskõrghariduse ja 65 magistrikavadel.

"Võtsime sel aastal üliõpilasi vastu kolmele rakenduskõrghariduse ja kolmele magistrikavale. Roheliste energiatehnoloogiate programm on Ida-Virumaa jaoks uus, kuid sellegipoolest oli huvi väga suur ja sellele erialale asub õppima 42 magistranti. Ligi pooled neist on kolledži enda vilistlased," jagas TalTechi Virumaa Kolledži õppedirektor Anu Piirimaa.

Virumaa Kolledži direktori Mare Roosileht sõnul on märkimisväärne, et ligikaudu pooled üliõpilastest on pärit väljastpoolt Ida-Virumaad. "See näitab, et kolledžis pakutavad erialad on atraktiivsed üle Eesti. Meil sessioonõpe ehk õpe nädalavahetustel on just see, mis köidav töötavaid inimesi," märkis ta.

Virumaa Kolledžis õpetatakse selliseid tehnilisi erialasi nagu energiatehnika, keemia-ning masinaehitustehnoloogia , samuti rakendus- ning äriinfotehnoloogia. Värskeid üliõpilasi ootavad ees põnevad õppekäigu, palju praktikat ja meeldejääv tudengielu.

Virumaa TalTechis saab teadmisi läbi praktilise kogemuse ning koostöös ettevõtetega.

Lisainfo: Anu Piirimaa, mob 5559 2880