7. aprillil saavad Ida-Virumaa noored tutvuda Tallinna Tehnikaülikooli õppimisvõimalustega Virumaa kolledžis toimuval TalTechi koolimessil.

Robot Virumaa kolledžis

Koolimessil tutvustatakse TalTechi õppekavasid, sisseastumistingimusi ning osalejatel on võimalus kohtuda ka tudengitega. Lisaks saab osaleda valdkondlikes töötubades, mis annab võimaluse kogeda õppekavade praktilist poolt.

Töötubades saab näiteks käepärastest vahendistest valmistada patareid, piiluda ehitusinseneri tööpõllule, projekteerida vastavalt ilmaoludele ohutut laevateed, visioneerida tuleviku ülikooli jpm.

Töötubadega saab lähemalt tutvuda ja nendesse registreeruda siin

Koolimess algab Virumaa kolledžis (Järveküla tee 75, Kohtla-Järve) kell 12. Päev koosneb kolmest osast: koolimess, kus saab tutvuda TalTechi sisseastumistingimuste ja õppimisvõimalustega ning kaks töötubade vooru. Päev lõppeb kell 15.30.

Siseruumides tuleb kanda maski!

Lisainfo:

Keiu Org