Tallinna Tehnikaülikool

Kuidas saan kohapakkumise aktsepteerida või tagasi lükata?

Kohapakkumise saad vastu võtta või tagasi lükata läbi veebilingi, mille leiad Sulle saadetud kohapakkumise e-kirjast. Pakkumist ei saa vastu võtta e-posti või telefoni teel!

NB! Me teeme igale kohataotlusele kaks pakkumist. Kui Sa ei võta kumbagi pakkumist vastu, siis me tühistame ja eemaldame Sinu taotluse ootejärjekorrast. Esmajärjekorras teeme pakkumise tudengile, kes ei ole veel pakkumist saanud. Seetõttu võib juhtuda, et teise pakkumise saamine võib võtta kaua aega.
 

Mida pean tegema pärast kohapakkumise aktsepteerimist?

  • Enne kui aktsepteerid pakkumise, veendu et saadetud lepingu alguskuupäev oleks vastavuses Sinu soovidega. Kui avastasid vale kuupäeva vahetult peale aktsepteerimist, võta meiega ühendust ning leiame üheskoos lahenduse. Pea meeles, et lepingu alguskuupäeva ei saa hilisemaks muuta kui arve on juba väljastatud.
  • Kui oled kohapakkumise aktsepteerinud, edastame Sulle lepingu digitaalseks allkirjastamiseks ja tagatisraha arve, mille saad tasuda panga ülekandega. Makse info leiad arvelt ning kindlasti veendu, et kasutad ülekannet tehes korrektset viitenumbrit! Tagatisraha peab olema tasutud enne kui tuled võtmetele järgi.
  • Hiljemalt 14 päeva enne lepingu algust, saadame Su e-posti aadressile kutse TTÜ eCampus üürniku keskkonnaga liitumiseks. Kutses on link läbi mille pead end kasutajaks registreerima. NB! Esmakordne registreerimine toimub vaid veebibrauseris (mitte äpis).
  • Kui oled end kasutajaks registreerinud, lae alla ka TTÜ eCampuse äpp! Äppi saad alla laadida Google Play Store'st või iOS Apple Store'st.
  • Lepingu alguskuupäeval (või hiljem) tule Üliõpilasküla kontorisse võtmetele järgi. Kontrolli eelnevalt ka meie lahtiolekuaegu! Juhul kui saabud väljaspool kontori vastuvõtuaegu, võta meiega aegsasti ühendust ning leiame üheskoos lahenduse. NB! Kui Sinu elukohaks on Siidisaba 7 ühiselamu, siis saad võtmed Siidisaba 7 kontorist.

Üürilepingust

Sinu leping Üliõpilaskülaga hakkab hetkest, mil aktsepteerid kohataotluse ning me väljastame Sulle tagatisraha arve. Seetõttu kontrolli enne pakkumise vastu võtmist, et lepingu alguskuupäev oleks vastavuses Sinu soovidega. Juhul, kui Sa ei leidnud pakutud variantidest sobivat lepingu alguskuupäeva, võta Üliõpilaskülaga ühendust ning me muudame selle vastavalt Sinu soovidele. Lepingu alguskuupäevast sõltub Sinu esimene üüriarve suurus. Näide: Sulle saadeti pakkumine lepingu alguskuupäevaga 5. aprill. Sa ei muutnud oma alguskuupäeva ning aktsepteerisid pakkumise. Sulle saadetakse aprillikuu üüriarve, millel kajastub üür 5.-30. aprilli eest. Kui Sulle on üüriarve juba edastatud, siis ei ole võimalik lepingualguskuupäeva hilisemaks muuta, isegi kui Sa 5. aprillil ei saa võtmetele järgi tulla.

Palun arvesta ka sellega, et me ei broneeri kortereid tuleviku tarbeks. Maksimaalne aeg, mida saame lepingu edasilükkamiseks kasutada on u nädal. Kui soovid lepingut alustada kuu aega hiljem, siis nii kaugele etteulatuvalt me tavapäraselt lepinguid ei sõlmi.

Kui Sa pole oma üliõpilaselamu koha soovis päris kindel, jäta kohapakkumine aktsepteerimata. Ära võta pakkumist vastu igaks juhuks või alternatiivseks variandiks, sest sellega kaasnevad rahalised kohustused!

Pärast kohapakkumise aktsepteerimist edastab Üliõpilasküla kliendihaldur Sulle lepingu digitaalseks allkirjastamiseks. Leping on tähtajaline ning kehtib üldiselt 30. juunini. Lepingut on võimalik pikendada järgnevaks majutusaastaks, kui jätkad oma õpinguid Tallinna Tehnikaülikoolis või Tallinna Tehnikakõrgkoolis ning Sul pole üürivõlgnevusi ega korrarikkumisi.

Tagatisrahast

Kui Sa oled meie poolt saadetud kohataotluse aktsepteerinud, siis Su esimeseks makseks on alati tagatisraha tasumine. Tagatisraha tasumine on kohustuslik kõigile, kes soovivad üliõpilaselamus elada. Kui Sa ei taha tagatisraha tasuda, ei saa me ka kahjuks lepingut sõlmida ja võtmeid väljastada.

Sinu tagatisraha hoitakse Üliõpilasküla arvel senikaua kuni Sa Üliõpilasküla elamutes elad. Tagatisraha ei saa kasutada üürimakseteks.

Kui Sa lõpetad oma üürilepingu, kanname tagatisraha Sinu poolt taotluses märgitud arveldusarvele tagasi 30 päeva pärast lepingu lõppemist. Kui Sul peaks lepingu lõppedes olema Üliõpilasküla ees võlg, arvestatakse see Sinu tagatisrahast maha enne ülekande sooritamist.