Tallinna Tehnikaülikool

Uus infosüsteem

Alates 1. maist läks Üliõpilasküla uuele infosüsteemile – TTÜ eCampus. Uut süsteemi saab kasutada nii läbi veebi kui ka mobiilrakenduse. Äppi kasutamine on tasuta ning selle saab alla laadida iOS App Store’st või Google Play Store’st. 

Uus süsteem on üürniku keskkond, seega pääsed sellele ligi vaid juhul kui Sul on aktiivne leping või lähiajal algav leping. Kutse üürniku keskkonda saadetakse Su e-postile hiljemalt 30 päeva enne lepingu algust. 

KOHATAOTLEJALE:

Kui Sa esitasid kohataotluse enne 1. maid, siis Sinu taotlus kanti üle meie uude süsteemi ning Sinu positsioon ootenimekirjas jäi samaks. Edaspidi ei ole võimalik taotlust pärast selle esitamist vaadata (nagu varasemalt e-Kylas). Taotluse pikendamiseks saadab süsteem Sulle e-kirja koos veebilingiga, mille kaudu saad taotluse pikendada. Kiri saadetakse Sulle 5 päeva enne taotluse aegumist. 

Tudengimajutus Üliõpilaskülas

Meie ühiselamutes on kokku ligikaudu 2200 majutuskohta. Enamik meie hooneid asub TalTech linnakus, õppehoonete vahetus läheduses. Eranditeks on kesklinna piiril Kristiines asuv Siidisaba 7 ühiselamu ja Kohtla-Järvel olev Kalevi 4 ühikas. TalTechi ühiselamutes on võimalik valida erinevate toatüüpide vahel ning soovi korral saab elada nii üksi, kahekesi kui ka neljakesi ühes tudengikorteris.