Tallinna Tehnikaülikool

Üürihinnad ja tagatisrahad

Üks koht kahekohalises toas*

Üür: 122€/kuu
Tagatisraha: 125€

*majas on ainult ühte tüüpi jagatavad toad, kuid vabade kohtade olemasolul on võimalik üürida tervet tuba üksinda (üüri summa 244€, tagatisraha 250€) - ooteaeg u 2-4 kuud

Ülevaade

Akadeemia tee 11 asub ülikooli õppehoonetest umbes 7-10 minutise jalutuskäigu kaugusel. Majas on ainult ühte tüüpi kahekohalised toad. Kõik toad on möbleeritud, kööginurgad sisustatud köögitehnikaga, igasse boksi kuulub eraldi tualett- ja duširuum.

Hoones on tasuta WiFi leviala ja turvalisuse eest kannab hoolt turvateenistus. Tehniliste küsimustega tegelevad Üliõpilasküla hooldustehnikud. Kõik elanikud saavad kasutada lisateenusena selvepesulat ning jalgratta- ja mootorrattaparklaid lähedal asuvates majades.

Hoone teises tiivas tegutseb Academic Hostel, kus pakume majutust Erasmus programmi tudengitele, TalTech´i külalistele, turistidele ja kõigile neile, kes otsivad mugavat ja rahulikku keskkonda puhkamiseks.

Akadeemia 11 on ehitatud aastal 2003 ja seal on kohti 240-le tudengile. Üürihind on fikseeritud ning sisaldab kõiki kommunaalkulusid (tarbitud soojusenergia, vesi ja kanalisatsioon, elektrienergia).

tubade tüüpplaanid          saada kohataotlus