Tallinna Tehnikaülikool

Tubade tüüpplaanid

Meie üliõpilaselamutes on kokku neli erinevat tüüpi bokse. Alljärgnevalt oleme välja toonud tubade tüüpplaanid. Pea meeles, et kasutatud pildid on illustratiivsed ning mööbli paigutus võib tubade lõikes mõnevõrra erineda.

Kahekohalises toas jagad oma tuba toanaabriga ning boksis on veel üks tuba kahele tudengile. Tualett, dušš ja köök on jagatud maksimaalselt nelja üürniku vahel. Kahekohalise toa suurus on vahemikus 15-17 m2.

Jagatav tuba

Ühekohalises toas elad üksinda, kuid boksis on veel 1 ühekohaline tuba. Köök, dušš ja tualett on jagatud maksimaalselt kahe inimese vahel. Ühekohalise toa suurus on vahemikus 15-17 m2.

Ühekohaline tuba

Ühekohaline boks on privaatne kööktuba, mis on mõeldud elamiseks maksimaalselt ühele inimesele. Boksis on üks voodikoht, privaatne tualett ja duširuum. Ühekohalise boksi suurus on u 16,5 m2.

Ühekohaline boks Akadeemia 5 üliõpilaselamus

Ühekohaline boks on privaatne kööktuba, mis on mõeldud elamiseks maksimaalselt ühele inimesele. Boksis on üks voodikoht, privaatne tualett ja duširuum. Ühekohalise boksi suurus on u 17 m2.

Ühekohaline boks Siidisaba 7 üliõpilaselamus

Kahekohaline boks on privaatne boks, mis on mõeldud elamiseks maksimaalselt kahele inimesele. Boksis on kaks voodikohta, privaatne köök, dušš ja tualett.

Kahekohaline boks