2021. aasta järeldoktori-, stardi- ja rühmagrandi taotlusvoor algab 1. märtsil ja lõpeb 31. märtsil kell 17. Tehnikaülikoolisisene tähtaeg on 25.03.2021.
Palume kõigil, kes soovivad taotluse esitada, avada ETISes taotlus hiljemalt 10.03.2021.
03.03 toimunud ETAgi veebinari TalTechi teadlastele saab vaadata siit

Personaalne uurimistoetus on teadus- ja arendusasutuses töötava isiku või uurimisrühma kõrgetasemelise teadus- ja arendusprojekti rahastamiseks eraldatav toetus.
Teadlaskarjääri eri etappidele vastavalt on kolme tüüpi grante:
- järeldoktori grant on uurimistoetus Eestis doktorikraadi omandanud isikutele teadlaskarjääri alustamiseks välisriigi tugevate teadusasutuste ja uurimisrühmade juures.
- stardigrant on uurimistoetus esmase teadusliku uurimistöö kogemuse omandanud teadlastele iseseisva karjääri alustamiseks Eesti teadus- ja arendusasutuses, oma uurimisrühma loomiseks ning järelkasvu (sh doktorantide) edendamiseks.
- rühmagrant on uurimistoetus teadlastele iseseisva teadlaskarjääri jätkamiseks Eesti teadus- ja arendusasutuses, teadustöö kõrge taseme tagamiseks, tugeva teadusrühma juhtimiseks ja järelkasvu (sh doktorantide) kaasamiseks.

2021. aasta taotlusvooru dokumendid (sh ETAgi veebinari materjalid) eesti keeles on kättesaadavad ETAgi veebilehel.
Korduma kippuvad küsimused 2021. aasta taotlusvooru kohta

Kontakt TalTechi teadusosakonnast: