Tallinna Tehnikaülikool
1 / 5

Soovid panustada kiirelt arenevasse tulevikku? Aidata tudengitel arendada elumuutvaid projekte? Ühineda tudengitega nende karjääriredelil?

Teaduse, tehnoloogia ja innovatsiooni eestvedajana toob TalTech kokku teadlasi, üliõpilasi ja ettevõtjaid tervest maailmast. Jätkusuutliku digituleviku poole ei oleks võimalik teed rajada ilma meie tudengiteta, kes igapäevaselt õpivad ja uurivad, projekteerivad ja arendavad, ehitavad ja katsetavad lahendusi elu edendamiseks. Sina saad panustada nende töösse ja Eesti ning maailma tulevikku!

2024. aasta sügispoolaasta stipendiumikonkursi ajakava

Liitu meiega arengufond@taltech.ee

  • 30. september - 21. oktoober - stipendiumitele kandideerimine
  • 25. oktoober - ettevõtetele kandidaatide edastamine
  • 22. november - stipendiaadi valiku teavitamine fondile
  • 26. november - stipendiaatide nimekirjade avalikustamine 
  • detsembris - stipendiumite üle andmise aktus

.

2024 aastaraamat

Eelmine aasta oli täis palju uut ja põnevat. Koos uute ja pikaajaliste koostööpartneritega lennutasime Arengufondi uutesse kõrgustesse püsitades uusi rekordeid! 2024 aastaraamatust saab lähemalt tutvuda fondi käekäigu, persoonilugude ning põnevate numbritega.

Arengufondi 2024 aastaraamat

TOETA STIPENDIUMITEGA

Toeta talente ja ülikooli! Stipendiumid võimaldavad üliõpilasel keskenduda õppetööle, õppejõududel pühenduda õpetamisele ja valdkonna arendamisele ning olla eeskujuks teistele.

TOETUSPORTAAL

Tallinna Tehnikaülikooli toetusportaal annab võimaluse eraisikutele ja ettevõtetele panustada vabatahtlikult ülikooli erinevatesse projektidesse ja arendustesse, tudengite toetamisse (stipendiumid) ja nende ettevõtlikusse (nt Formula Student, Solaride, MindChip jne), ülikooli taristusse ning üldiselt valdkonna arendamisse.

Marss

Vilistlane tagasi koju

Tehnikaülikool on veendumisel, et ta on just nii edukas, kui edukad on tema vilistlased! Selleks oleme eesmärgiks seadnud hoida oma vilistlasi koos ja pakkuda alati kohta ülikooli tegevustes. Kutsume Sind osalema vilistlasliikumise üritustesl, arendama oma teadmisi Avatud ülikoolis, suhtlema oma kaas-vilistlastega ning hoidma sidet juurtega!

Laeb infot...