Arengufond


 

TalTech Arengufondi 2019. aasta sügisese stipendiumikonkursi tulemused!

Palju õnne kõikidele stipendiaatidele! Pidulik stipendiumide kätteandmise aktuse toimub 27. november kell 15.00 TalTech aulas. Palume kõigil stipendiumide saajatel kohal olla. 

 

  • ABB bakalaureuseõppe stipendium-Bohdan Romashchenko 
  • ABB bakalaureuseõppe stipendium-Mihhail Daniljuk 
  • ABB bakalaureuseõppe stipendium-Anton Yatskiv
  • ABB magistriõppe stipendium-Matthew Krisenthal 
  • ABB magistriõppe stipendium-Reti Kullerkupp
  • ABB magistriõppe stipendium-Kenneth Hütt
  • Admiral Markets AS-i magistriõppe stipendium-Piret Näppi
  • BLRT Grupp AS bakalaureuseõppe stipendium-Jaan Kirsch 
  • BLRT Grupp AS magistriõppe stipendium-Janno Õunpuu
  • Cambrex Tallinn magistriõppe stipendium-Riin Lepik
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja magistriõppe stipendium-Janno Kikojan
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja magistriõppe stipendium-Dmitri Nikitin
  • Eesti Kütte- ja Ventilatsiooniinsenerida Ühenduse (EKVÜ) stipendium-Indrek Valgma 
  • Elering- digitaalse energiasüsteemi stipendium- Mari Löper
  • Elering- digitaalse energiasüsteemi stipendium- Ilmar Ilinõh
  • Endel Palla magistriõppe stipendium-Hanna-Liina Auntock
  • Endel Palla magistriõppe stipendium-Karl Kalmet
  • Gunvor Services infotehnoloogia stipendium-Liine Kasak
  • Harju Elekter bakalaureuseõppe stipendium-Henri Johann Norden
  • Harju Elekter bakalaureuseõppe stipendium-Sven Erik Kalberg
  • Harju Elektri magistriõppe stipendium-Annemai Avingu
  • Harju Elektri magistriõppe stipendium-Konrad Ilustrumm
  • Heinrich Laulu nimeline Nordeconi noore teadlase/õppejõu stipendium-Virgo Sulakatko
  • Ilmar Öpiku nimeline stipendium-Kertu Lepiksaar
  • Lennuliiklusteeninduse AS bakalaureuseõppe stipendium- Carl-Robert Reidolf
  • Lennuliiklusteeninduse AS magistriõppe stipendium- Helen Susan Selirand
  • Lennuliiklusteeninduse AS magistriõppe stipendium- Dismas Ezechukwu
  • Mati Jostovi nimeline stipendium-Hans Tiismus
  • Merko Ehitus Eesti inseneriõppe stipendium-Jane Kikojan 
  • Merko Ehitus Eesti noore õppejõu ja teadlase stipendium-Ergo Pikas
  • Mihkel Aitsami nimeline mälestusstipendium erivajadusega üliõpilastele- ei anta välja
  • Nordecon inseneriõppe stipendium-Kristin Raudla
  • Rickard Kruusbergi nimeline stipendium “Seikle õpingute läbi!”- Rait Läänemets 
  • Rickard Kruusbergi nimeline stipendium “Seikle õpingute läbi!”- Maarja Kask
  • Rickard Kruusbergi nimeline stipendium “Seikle õpingute läbi!”-Rainer Kelk
  • Riigi Kinnisvara AS doktoriõppe stipendium- Lauri Hass
  • Riigi Kinnisvara AS doktoriõppe stipendium- Tuule Mall Kull
  • Silberauto magistriõppe stipendium-Annemari Sepp
  • TalTechDigitali bakalaureuseõppe stipendium-Marko Jõgi
  • TalTechDigitali magistriõppe stipendium-Taavi Aher
  • TalTechi infotehnoloogia teaduskonna täienduskoolituste stipendium- Kaisa Lindstöm 
  • TalTechi infotehnoloogia teaduskonna täienduskoolituste stipendium- Karl Matti
  • TalTechi infotehnoloogia teaduskonna täienduskoolituste stipendium- Kärte Pärend
  • TalTechi infotehnoloogia teaduskonna täienduskoolituste stipendium- Laura Kallas
  • TalTechi infotehnoloogia teaduskonna täienduskoolituste stipendium- Raul Vesinurm 
  • TalTechi majandusteaduskonna üliõpilaste stipendium- Aivar Kamal
  • TalTechi majandusteaduskonna üliõpilaste stipendium- Shamaise Peters
  • TalTechi majandusteaduskonna üliõpilaste stipendium- Laura Teemägi
  • TalTechi majandusteaduskonna üliõpilaste stipendium- Olufemi Abraham Johnson
  • TalTechi turundus- ja kommunikatsiooni stipendium- Cyprien Chia Chiatoh
  • Telia Eesti bakalaureuseõppe stipendium-Sara Farooghian
  • Telia Eesti bakalaureuseõppe stipendium-Vladislav Ogorodnik
  • Telia Eesti magistriõppe stipendium- ei anta välja
  • Tiit Kapsi nimeline Eesti Mööblitootjate Liidu magistriõppe stipendium-Merike Aro
  • TREV-2 Grupp AS stipendium-Kaarel Rebane 
  • Oma Ehitaja inseneri- ja magistriõppe stipendium- Erik Teder
  • Utilitase bakalaureuseõppe stipendium- Grete-Marie Kajandi
  • Utilitase bakalaureuseõppe stipendium- Kristiina Angela Kelder
  • Utilitase magistriõppe stipendium- Dabrel Prits 
  • Utilitase magistriõppe stipendium- Kaur Ots 
  • Utilitase magistriõppe stipendium- Aleks Mark 
  • Viru Keemia Grupp AS bakalaureuseõppe stipendiumid- Kaspar Roosileht
  • Viru Keemia Grupp AS magistriõppe stipendiumid-Daniil Gornov
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendiumid-Artur Tatur
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendiumid-Oleg Andrjuštšenko
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendiumid-Pavel Turkulets

 

TalTech Arengufondi 2019. aasta kevadise stipendiumikonkursi tulemused!

Palju õnne kõikidele stipendiaatidele! Pidulik stipendiumide kätteandmise aktuse toimub 29. mai kell 15.00 TalTech aulas. Palume kõigil stipendiumide saajatel kohal olla. 

  • Admiral Markets AS-i bakalaureuseõppe stipendiumid - Rait Pindis
  • Balbiino rakenduskeemia, toidu- ja geenitehnoloogia bakalaureuseõppe stipendium  - Marlen Leemet
  • Balbiino toidutehnoloogia ja -arenduse magistriõppe stipendium  - Kaspar Mooses
  • Cambrex Tallinn bakalaureuseõppe stipendium - Karina Barsunova
  • Chemi-Pharm magistriõppe stipendium - Anna Zadorožnaja
  • EERO Manivald Eelnurme nimeline mälestusstipendium - Erik Teder
  • Ettevõtete grupi (ET5 OÜ, Vamos Automaatika OÜ, AU Energiateenus OÜ) stipendium  - Tuule Mall Kull
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe stipendium – ei anta välja
  • Eastman Specialties OÜ magistriõppe stipendium - Moonika Ferschel
  • Eesti Mäeseltsi bakalaureuseõppe stipendium - Kristin Kahu
  • Fujitsu Estonia bakalaureuseõppe stipendium - Laura Kallas
  • Gunvor Services infotehnoloogia stipendium – Marti Ingmar Liibert
  • Juhan Laugise stipendium - Ivari Sarv
  • K-Projekt AS magistriõppe stipendium  - Allan Kossas
  • Kitman Thulema tootearenduse bakalaureuseõppe stipendium - Jaan Kirsch
  • MTÜ M-Ring magistriõppe stipendium - Madis Sepa
  • MTÜ M-Ring magistriõppe stipendium - Tuuli Uudeberg
  • Olev Liigi nimeline doktoriõppe stipendium - Hardi Koduvere 
  • Operail rakenduskõrgharidusõppe stipendium  - ei anta välja
  • Operail magistriõppe stipendium  - Janno Õunpuu
  • Riigi Kinnisvara AS doktoriõppe stipendium – ei anta välja
  • Riigi Kinnisvara AS inseneri- ja magistriõppe stipendium – Andres Nuija
  • TalTechDigitali bakalaureuseõppe stipendium - Oleksandra Zamana
  • TalTechDigitali magistriõppe stipendium - Mihkel Abel
  • TalTechi õppeosakonna stipendium – Ucha Vekua
  • TalTechi õppeosakonna stipendium – Helena Kuivjõgi
  • TalTechi üliõpilasesinduse stipendium - Anne-Mary Läll
  • TalTechi üliõpilasesinduse stipendium - Mihkel Pogga
  • TalTechi üliõpilasesinduse stipendium - Rainer Kelk
  • Telia Eesti bakalaureuseõppe stipendium - Karl-Andero Mere
  • Telia Eesti magistriõppe stipendium - Indrek Guitor
  • Trimble Solutions Oy stipendium - Risto Häelme
  • Viru Keemia Grupp AS bakalaureuseõppe stipendium – Joosep Niinemägi
  • Viru Keemia Grupp AS magistriõppe stipendium - Kristel Veersalu
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendium - Pavel Turkulets
  • Vladimir Heinrichseni nimelise bakalaureuseõppe stipendium - Mihkel Erich Nigul