Tallinna Tehnikaülikool
Arengufond stipendiumiaktus 2022 sügis

Tudeng, kandideeri stipendiumile!

Arengufond vahendab erinevaid ettevõtete, vilistlaste ja fondide stipendiume. Suuremad stipendiumikonkursid toimuvad kaks korda kalendriaastas - kevadel ja sügisel.
Stipendiumi saamine annab võimaluse keksenduda õppetööle ning luu hea otsekontakt valdkonna juhtiva ettevõttega. Miks mitte tulevikus tööandjaga.
Kevadine stipendiumikonkurss on lõppenud.
Uus konkurss sügisel oktoobris.

Lugupeetud koostööpartner

SA Tallinna Tehnikaülikooli Arengufond tänab kõiki ettevõtteid stipendiumide välja panemise eest! 

2022. aasta sügisese stipendiumikonkurss on alanud.  Soovist panustada ülikooli ja järeldulevasse põlvkonda oma ettevõtte, organisatsiooni või eraisikunimelise stipendiumi välja andmisega, siis hea meelega arutaksime koostöövõimalusi. Nii jõuate stipendiumiprogrammiga liituda uuel konkursil, kevadel.  Koostöö soovist kirjuta aadressile arengufond@taltech.ee  
 

Sügisese stipendiumikonkursi ajakava: 

  • 27. september - 18. oktoober stipendiumikonkursil kandideerimine.
  • 27. oktoober - 18. november stipendiaatide valik.
  • 22. november stipendiaatide nimekirja avalikustamine veebis.
  • 8. detsember stipendiumiaktus 

Arengufondil on õigus konkursi kuupäevasid muuta andes sellest aegsalt teada ka kõikidele koostööpartneritele

Vaata varasemaid stipendiumiandjaid

Toeta Ukraina tudengite õpet Tehnikaülikooolis

Toeta Tehnikaülikoolis õppivaid tudengeid annetades Arengufondile

Tehnikaülikool soovib keerulisel ajal toetada Ukraina kodanikest välisüliõpilasi. Fondist "Ukraina tudengid" makstakse sügisel ühekordset toetusstipendiumi kuni 1000 eurot. Annetusi saavad fondi teha nii ettevõtted kui ka eraisikud. Stipendiumi saavad taotleda Ukraina kodakondsusega bakalaureuse- ja magistriõppe üliõpilased. Stipendiumide arv ja suurus selgub sügisel annetuste kogusummast.

Ukraina noorte aitamiseks saab teha annetuse sihtasutusele SA Tallinna Tehnikaülikooli Arengufond klikates lingil. Või siis tehes pangaülekanne annetuskontodele SEB Pangas (a/a EE471010052027905003) või Swedbankis (a/a EE572200221011286139).

Toeta talente ja ülikooli

Arengufondi partnerite poolt välja pandud stipendiumid annavad võimaluse üliõpilasel keskenduda õppetööle. Stipendium on suurepärane innustus üliõpilasele, kelle pühendumus on eeskujuks. Lisaks annab stipendiumiga kõnetada järelkasvu, kes võiksid tulevikus olla Sinu kolleegid.

Arengufond, stipendium, TalTech

Igaüks meist saab toetada TalTechi üliõpilasi ja töötajaid läbi stipendiumite andmise ning panustada uurimis- ja arendusprogrammidesse. Arengufondi eesmärk on aidata kaasa üliõpilaste õppimismotivatsioonile ja akadeemilise personali järelkasvule Tallinna Tehnikaülikoolis. Ettevõtlikud ülikooli lõpetajad ja kõrgete visioonidega teadusarendustöötajad panustavad enim Eesti majanduse arendamisse ja edasi viimisesse. Detailsemalt saab Arengufondi põhikirjast lugeda fondi juhtimisest ning pikaajalisematest eesmärkidest. 

Mitmed ettevõtted on valmis toetama sinu õpinguid ning panustama sinu, kui tulevikutegija arengusse. Kasuta seda võimalust ja kandideeri erinevatele stipendiumitele. Kaotada ei ole mitte midagi, ainult võita ja kasvõi ühe kogemuse võrra jälle rikkamaks saada. Pärast stipendiumi saamist võivad avaneda mitmeid uued ning põnevad võimalused, millest me ei pruugi unistadagi." Henri Olavi Suomalainen, 2021. aasta kevadise stipendiumikonkursi stipendiaat.

Laeb infot...