TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL

Site logo
Ukraina lipp

Toeta Tehnikaülikoolis õppivaid tudengeid annetades Arengufondile

Tehnikaülikool soovib keerulisel ajal toetada Ukraina kodanikest välisüliõpilasi. Fondist "Ukraina tudengid" makstakse sügisel ühekordset toetusstipendiumi kuni 1000 eurot. Annetusi saavad fondi teha nii ettevõtted kui ka eraisikud. Stipendiumi saavad taotleda Ukraina kodakondsusega bakalaureuse- ja magistriõppe üliõpilased. Stipendiumide arv ja suurus selgub sügisel annetuste kogusummast.

Ukraina noorte aitamiseks saab teha annetuse sihtasutusele SA Tallinna Tehnikaülikooli Arengufond klikates lingil. Või siis tehes pangaülekanne annetuskontodele SEB Pangas (a/a EE471010052027905003) või Swedbankis (a/a EE572200221011286139).

IT-innovatsioonifestivali tudengitööde konkurss

Konkursil on osalema oodatud TalTechi IT-teaduskonna õppekavade tudengid ja tudengite grupid, kes on kaitsnud lõputöö või viinud lõpule meeskonnatöö projekti 2021/2022. õppeaastal.
Konkursil osalemiseks esita hiljemalt 1. juuniks 2022 kandideerimisavaldus.

IT innovatsioonifestival 2022

Lugupeetud koostööpartner!

 

SA Tallinna Tehnikaülikooli Arengufond tänab kõiki ettevõtteid stipendiumide välja panemise eest! 

2022. aasta sügisese stipendiumikonkursi planeerimine on käimas. Soovist panustada ülikooli ja järeldulevasse põlvkonda oma ettevõtte, organisatsiooni või eraisikunimelise stipendiumi välja andmisega, siis hea meelega arutaksime koostöövõimalusi. Koostöösoovist kirjutage aadressile arengufond@taltech.ee  
 

Sügisese stipendiumikonkursi ajakava: 

  • Kuni 23. september koostööpartneritega kokkulepete tegemine.
  • 27. september - 18. oktoober stipendiumikonkursil kandideerimine.
  • 27. oktoober - 18. november stipendiaatide valik.
  • 22. november stipendiaatide nimekirja avalikustamine veebis.
  • 8. detsember stipendiumiaktus 

Arengufondil on õigus konkursi kuupäevasid muuta andes sellest aegsalt teada ka kõikidele koostööpartneritele

Vaata varasemaid stipendiumiandjaid

Toeta talente ja ülikooli

Arengufondi partnerite poolt välja pandud stipendiumid annavad võimaluse üliõpilasel keskenduda õppetööle. Stipendium on suurepärane innustus üliõpilasele, kelle pühendumus on eeskujuks. Lisaks annab stipendiumiga kõnetada järelkasvu, kes võiksid tulevikus olla Sinu kolleegid.

Arengufond, stipendium, TalTech

Igaüks meist saab toetada TalTechi üliõpilasi ja töötajaid läbi stipendiumite andmise ning panustada uurimis- ja arendusprogrammidesse. Arengufondi eesmärk on aidata kaasa üliõpilaste õppimismotivatsioonile ja akadeemilise personali järelkasvule Tallinna Tehnikaülikoolis. Ettevõtlikud ülikooli lõpetajad ja kõrgete visioonidega teadusarendustöötajad panustavad enim Eesti majanduse arendamisse ja edasi viimisesse. Detailsemalt saab Arengufondi põhikirjast lugeda fondi juhtimisest ning pikaajalisematest eesmärkidest. 

 

 

Arengufondi stipendiumikonkurss on avatud

Tudeng, kandideeri stipendiumile!

Arengufond vahendab erinevaid ettevõtete, vilistlaste ja fondide stipendiume. Suuremad stipendiumikonkursid toimuvad kaks korda kalendriaastas - kevadel ja sügisel.
Stipendiumi saamine annab võimaluse keksenduda õppetööle ning luu hea otsekontakt valdkonna juhtiva ettevõttega. Miks mitte tulevikus tööandjaga.
Kevadine stipendiumikonkurss on lõppenud.
Uus konkurss sügisel oktoobris.

Mitmed ettevõtted on valmis toetama sinu õpinguid ning panustama sinu, kui tulevikutegija arengusse. Kasuta seda võimalust ja kandideeri erinevatele stipendiumitele. Kaotada ei ole mitte midagi, ainult võita ja kasvõi ühe kogemuse võrra jälle rikkamaks saada. Pärast stipendiumi saamist võivad avaneda mitmeid uued ning põnevad võimalused, millest me ei pruugi unistadagi." Henri Olavi Suomalainen, 2021. aasta kevadise stipendiumikonkursi stipendiaat.

Loading...