TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL

Site logo

Hea Tehnikaülikooli vilistlane!

Tallinna Tehnikaülikooli muuseum otsib kahte teklit, mis on meie kogust puudu. Ehk on Teil või Teie pereliikmetel/sõpradel varasematest õpingutest üle pildil olevate disainidega teklit/tekleid? Ülikooli muuseum on väga tänulik abi või vihjete eest teklite leidmisel. Meiega saab ühendust aadressil muuseum@taltech.ee

Sa oled meile oluline!

Tehnikaülikool on veendumisel, et ta on just nii edukas, kui edukad on tema vilistlased. Tallinna Tehnikaülikoolist saadud haridus ja meie vilistlased on omamoodi kvaliteedimärk. Eesti majandus ja meie tulevik võlgnevad tänu suuresti just Tallinna Tehnikaülikooli vilistlaste teadmistele, kogemustele ja ettevõtlikkusele.

Kutsume Sind panustama vilistlasliikumisse ning ülikooli ettevõtmistesse, hoida sidet teiste vilistlaste ja liikumise järelkasvuga.

Hoiame kokku ja aitame kaasa meie ühise alma mater´i arengule!

 

Täiendkoolitused

Täienduskoolituste seast leiate suure valiku koolitusi erinevates valdkondades: ehitus, energeetika, infotehnoloogia, keemia- ja materjalitehnoloogia, majandus, mehaanika, matemaatika ja loodus- ning sotsiaalteadused.

Arengufond: Toeta ülikooli ja talente

Tallinna Tehnikaülikooli Arengufondi eesmärgiks on toetada noori andekaid üliõpilasi, noori teadlasi ja õppejõude. Arengufondi partnerite poolt välja pandud stipendiumid annavad võimaluse keskenduda õppetööle ning tunnustada neid töötajaid, kelle pühendumus on eeskujuks teistele.

TalTech´s main building