Tallinna Tehnikaülikool

TOETA

Tallinna Tehnikaülikool on veendumisel, et ta on just nii edukas, kui edukad on tema vilistlased. Selleks, et tagada kõikide praeguste üliõpilaste sirgumist vilistlasteks, saab panuse anda igaüks meist! Aita tudengitel keskenduda kvaliteetse hariduse omandamisele ja elumuutvate projektide arendamisele ning tagame koos inseneeria, loodustäppisteaduse, majanduse ja tehnoloogiahariduse jätkusuutlikku arengu - toeta talente ja ülikooli!

Tallinna Tehnikaülikooli Vilistlaskogu tudengifond

Vilistlane, tee heategu - toeta oma tagasimaksmisele kuuluva tulumaksu osaga alma materi üliõpilaste ja teadlaste tegemisi.

Vilistlaskogule annetades toetad alma materi praeguste üliõpilaste ettevõtmiseid ja projekte ning vilistlastele suunatud üritusi. Arengufondile annetades toetad alma materi teadus- ja õppeprojekte, mis on suunatud inseneri- ja majandushariduse toetamiseks. 

Annetuse tegemine on lihtne: tulumaksu deklaratsiooni viimaselt lehelt, enne deklarataiooni kinnitamist, leiad lahtri, kus saad annetada mittetulundusühingutele. Lisa saaja(te)ks kas Tallinna Tehnikaülikooli Vilistlaskogu või TTÜ Arengufond ja heategu ongi tehtud!

Vilistlasliikumine_1

TULE VABATAHTLIKUKS VILISTLASKONNA ÜRITUSELE

Tallinna Tehnikaülikooli Vilistlaskogu ja Vilistlaskeskus korraldavad igal aastal mitmeid erinevaid kultuuri- ja spordiüritusi, mille eesmärk on kokku tuua kõik Tipikad ja pakkuda neile võimalust vahvalt üheskoos aega veeta. Selleks, et need üritused saaksid toimuda parimal võimalikul moel ning pakuksid osalejatele suurimat väärtust, vajame just Sinu abi!

Kui soovid panustada vilistlasliikumisse ja olla osa ägedast ürituskorralduse tiimist, siis anna endast märku täites allolev vorm!

REGISTREERU VABATAHTLIKUKS!

Marss

TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLI VILISTLASKOGU TUDENGIFOND

Tallinna Tehnikaülikooli Vilistlaskogu sai 2023. aastal 30 aastaseks. Soovime vilistlastena anda oma panuse praeguste üliõpilaste unistuste elluviimiseks. Selleks on Vilistlaskogu loonud Tallinna Tehnikaülikooli Vilistlaskogu Tudengifondi, mille kaudu toetame tundengeid, nende ühiseid projekte ja ettevõtmisi.

Sisene toetusportaali

Arengufondi stipendiumi üleandmine

TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLI ARENGUFOND

Arengufondi eesmärk on aidata kaasa üliõpilaste õppimismotivatsioonile ja akadeemilise personali järelkasvule Tallinna Tehnikaülikoolis. Jätkusuutliku digituleviku poole ei oleks võimalik teed rajada ilma meie tudengiteta, kes igapäevaselt õpivad ja uurivad, projekteerivad ja arendavad, ehitavad ja katsetavad lahendusi elu edendamiseks. Sina saad panustada nende töösse ja Eesti ning maailma tulevikku! 

Loe lähemalt