TalTech korraldab 27. oktoobril algusega kell 10:00 ADVANCES (Advancing Human Performance in Cybersecurity) projekti raames infoseminari „Inimlikud aspektid küberturvalisuse suurendamisel“.

Seminarile on oodatud kõik, kes on huvitatud oma asutuse või ettevõtte küberturvalisuse suurendamisest võttes arvesse nii tehnoloogilisi kui inimlikke võimekusi.

Seminar toimub Tallinna Tehnikaülikoolis, infotehnoloogia teaduskonna õppehoones (aadress: Akadeemia tee 15a) ruumis ICT-315 (3.korrus).

Projekti peamine eesmärk on arendada küberturbe spetsialistide tegevust analüüsides inimese käitumisharjumusi ja võttes arvesse turbespetsialistidele vajalikke teadmisi ja oskusi. Selle tulemusena luuakse metoodika ja tööriistapakett, mis muuhulgas sisaldab tarkvarakomponente andmete kogumiseks ja analüüsimiseks, enesearuande vahendeid, erinevaid soovitusi ning metoodikat pädevuste hindamiseks ja arendamiseks.

Seminaril tutvustavad projekti tulemusi meie partnerid Leedust Vilniuse ülikoolist ja Kindral Jonas Žemaitise sõjaväeakadeemiast, Lätist Riia tehnikaülikoolist ja Vidzeme Rakenduskõrgkoolist ning doonorriigi Norra Østfoldi ülikooli kolledžist ja Norra teaduse ja tehnoloogia ülikoolist.

Seminaril käsitletakse teemasid:

• kuidas kasutatakse käitumisteadusi küberkaitses;
  • millised on küberturbe spetsialistide ja kasutajate erinevad profiilid;
  • kuidas disainida küberturbe väljaõpet.

Seminari programm

Seminar toimub inglise keeles.

Registeeru hiljemalt 20. oktoobriks.

Registreerimine

Projekti rahastatakse Euroopa Majanduspiirkonna (EMP) riikide Norra, Islandi ja Liechtensteini finantsmehhanismist. Projekti doonorriikidest on lisaks Norrale esindatud ka Liechteinstein Liechtensteini ülikooli kaudu.

Loe lähemalt projekti kohta: siin

Lisainfo: Anu Baum anu.baum@taltech.ee

EEA