Tallinna Tehnikaülikool

27. septembril toimub Tallinna Ettevõtluspäeva raames tehisintellekti ja robootikakeskuse AIRE #8 klubiüritus, mille teemaks on tehisintellekti kasutusjuhtumid tööstuses. AIRE klubi on ürituste seeria, mille eesmärk on luua vaba ja vahetu keskkond robootika ja tehisintellekti valdkonna huvilistele omavaheliseks suhtlemiseks ja võrgustumiseks. Oodatud on kõik huvilised ning tööstusettevõtete, teadus- ja arendusasutuste, IT- ja elektroonikaettevõtete, erialaliitude, tugiorganisatsioonide ja rahastajate esindajad.

AIRE klubi #8 toimub Tallinna Ettevõtluspäeva raames Viru konverentsikeskuses

Esinejad ja teemad:

Juhan-Madis Pukk* – Flowit OÜ. Tootmise prognoosimine tehisintellekti abil Saksa tööstusettevõttes Nexperia”

MindTitan - Markus Lippus ”Hepta Airborne kasutusjuht tehnilise järelvalve automatiseerimiseks masinõppega”

Marko Saviauk* – Leanest OÜ. “Kuidas AI abil raha teha; tehaste edulugudest läbi AI lahenduste”.

EAS-i esindaja – tutvustab digitaliseerimist ja tehisintellekti rakendamist toetava meetme eesmärke ja taotlemise tingimusi.

Otto Mättas - AIRE demoprojektide vooru tutvustus

* esinejad võivad muutuda
Ettekanded kestavad umbes 1 tund, millele järgneb vabas õhkkonnas arutelu.

Ürituse sihtgrupp:
Tööstusettevõtted, IKT ettevõtted, TA-asutuste IKT valdkonnaga seotud uurimisgrupid, avaliku sektori (sh. KOV) töötajad, kelle tegevusvaldkond on digitaliseerimine ja/või digitaalne innovatsioon.

AIRE klubis osalemine on tasuta ning palume teil eelregistreerida.
Maksimum osalejate arv: 100

AIRE ehk AI & Robotics Estonia on Euroopa Liidu ja MKM-i ühisrahastatud programm, mis toetab digitaalset innovatsiooni läbi uute tehisintellekti ja robootikalahenduste kasutuselevõtu toetamise tööstusettevõtetes. Ürituse raames tutvustavad Eesti tehisintellekti valdkonna ettevõtted lahendusi, mis aitavad tööstusettevõtetel tootmisprotsesse efektiivsemaks muuta.

Septembrikuine AIRE klubi #8 toimub 27.09.2022 Tallinna Ettevõtluspäeva raames Viru Konverentsikeskuses. Kogunemine kl 15:30st ja sisuosa algab kell 16:00, millele järgneb vabas õhkkonnas võrgustumine.

Rohkem infot Tallinna Ettevõtluspäeva ja programmi kava kohta siit: https://ettevotluspaev.tallinn.ee/ 

Laeb infot...