Rahvusvahelist koostööd ja ideede vahetust toetav Balti-Ameerika Vabaduse Fondi (BAFF) dialoogiprogramm pakub organisatsioonidele võimalust kutsuda Ameerika Ühendriikide eksperte Baltikumi esinema.

Tähtaeg dialoogiprogrammi kandideerimiseks on 15. september 2022.

BAFF-i antav toetus, kuni 10 000 dollarit, on mõeldud esineja logistiliste kulude katmiseks (lennupiletid, majutus ja toitlustus, kohalik transport jmt).

Aastate jooksul on programmi abil toetust saanud üle 100 väga erineva fookusega organisatsiooni, sh Tallinna Tehnikaülikool, samuti Tartu Ülikool, Tallinna Ülikool, Politsei- ja Piirivalveamet, projekt "Noored Kooli" ja paljud teised Eesti, Läti ja Leedu organisatsioonid.

Tegemist on konkursiga, mis toimub kaks korda aastas. Igas voorus valitakse rahastamiseks 5–6 projekti.

Siit leiab programmi kohta rohkem infot.

BAFF