Tallinna Tehnikaülikool

Tallinna Tehnikaülikooli tudengiorganisatsioon MTÜ BEST-Estonia (Board of European Students of Technology) korraldab kolmapäeval, 18. novembril TalTechi aulas kõikidele TalTechi tudengitele suunatud seminari BESTx.

Sel õhtul saab kuulata kasulikke mõtteid, mida kõrva taha panna, et elus muretumalt toime tulla. Lavale on oodata Eesti tuntud oma ala spetsialistid eri valdkondadest. BESTx'l astuvad üles: üliõpilasesinduse juhatuse esimees Sten Ärm, BESTx'i algataja Mihkel Sari, Ironman peakorraldaja Ain-Alar Juhanson, ettevõtja ja investor Jaak Roosaare ning armastuse ja suhete koolitaja Epp Kärsin.

Üritus on kõigile tasuta, kuid kohustuslik on eelregistreerimine, mida saab teha BESTx Facebooki lehel. Kohtade arv on piiratud!

Kes ei saa tulla saali, saab vaadata otseülekannet kolmapäeval BEST-Estonia Facebooki lehelt.

Üritusele tulles võta kaasa oma mask, see on kohustuslik! Vajadusel saame anda ka maske omalt poolt.

Samuti on korraldajad taganud desinfitseerimisvahendid käte puhastamiseks nii saali sisenedes kui ka seal viibides. Istumine on hajutatud 1m vahedega.

Korraldajad panevad kõikidele südamele jälgida ohutusmeetmeid ürituse edukaks läbiviimiseks ning haigena paluvad koju jääda!

Kohtume juba sel kolmapäeval BESTx'l kell 18:00 TalTechi aulas!

Laeb infot...