Ülemiste City valmistub korraldama koostöös Tallinna linnaga 8.–10. septembril tulevikulinnade teemalist konverentsi „Ülemiste City Future Forum 2021“, millega seoses kutsume teid osalema kahepäevasel häkatonil #Hack4future (osavõtt ainult füüsiliselt kohale tulles).

Ülemiste City on tuleviku maandumisplatvorm: see on Baltimaade suurim nutilinnak ja kogu PõhjaEuroopa suurim eravalduses olev äripark, kus tegutseb pea 500 ettevõtet (põhiliselt IKT-, haridus- ja tervishoiu valdkonnast), mis on rahvusvaheliste ühenduste (Rail Balticu Ülemiste terminal, Tallinna lennujaam) kaudu seotud kogu maailmaga.

Sel aastal on meil kavas korraldada kolmepäevane koosloomefestival „Future Forum“, mis tõotab olla üks Ülemiste City selle aasta inspireerivaim sündmus. Festivali eesmärk on muuta Ülemiste City ja Tallinn laiemalt võimsa ja mitmekesise innovatsiooni keskuseks, tuues kokku suurepärased ideed ja silmapaistvad talendid, ettevõtted, tudengid ja kõrgharidusasutused.

#HACK4FUTURE, 8.–9. SEPTEMBER 2021

Milles üritus seisneb?

#Hack4future on rahvusvaheline häkaton, kus andekad tudengid saavad lahendada Ülemiste Citys tegutsevate ettevõtete esitatud elulisi ettevõtlusprobleeme.

Miks osaleda?

Osalemine pakub tudengitele, ülikoolidele ja ettevõtetele võrratut võimalust saada uusi teadmisi, teha koostööd ja luua tutvusi piirkonna vägevaimas nutikas ärilinnakus.

Kes on oodatud osalema?

Üliõpilased, kes soovivad lahendada elust võetud ettevõtlusprobleeme ja kujundada üheskoos tulevikku.

Häkatoni kohta lisateabe saamiseks palume end eelregistreerida enne suve haripunkti saabumist, saates enne 4. juulit e-kirja aadressile katrin.eha@eek.ee.