Kutsume kõiki üles osalema Eesti Päevalehe arvamuslugude konkursil, mille seekordne teema on „Mis saab homme?“. Parimad artiklid avaldatakse Eesti Päevalehes, välja pannakse ka rahalised auhinnad. Konkursi tähtaeg on 5. detsember, kuid enne 15. novembrit saadetud artiklite esitajatel on eeliseid.

Eesti Päevaleht otsib juba täna vastuseid homsetele küsimustele. Muuhulgas kutsutakse arutlema teemadel:

• milline saab olema koroonakriisi-järgne ehk „postpandeemiline“ maailm.
  • mis saab olema kriisi tõttu parem või halvem?
  • võtkem horisondiks Eesti, Euroopa või kogu maailma, kiigakem viie, kümne või viiekümne aasta taha. Valdkondi, mida koroonakriis on mõjutanud, on ju lõputult – majandus, demokraatia, kultuur, haridus, tervishoid, sport, meelelahutus jpt. Kuidas annaks koroonakriisi ja selle õppetunde parema tuleviku loomisel ära kasutada?
  • teretulnud on kõik artiklid, mis tegelevad küsimusega „Mis saab homme?“ ning koroonat ei pea üldse mainima. Mis on Eesti hetke suurim probleem? Mida ja kuidas teha juba täna nii, et homne päev ei oleks ainult üks häda, ikaldus ja kriis?

Osalemiseks:

• Saada oma arvamuslugu aadressile missaabhomme@epl.ee
  • arvamuslugu (2500–6000 tähemärki koos tühikutega)
  • enda ees- ja perekonnanimi
  • kontakttelefon ja e-mail
  • enda foto

Arvamuslugusid teemal „Mis saab homme?“ oodatakse 5. detsembrini. Aga soovitame saata artikli juba enne 15. novembrit. Sel juhul saate kingituseks Delfi Kogupaketi lugemisõiguse pooleks aastaks. Lisatingimusena peab lugu olema nii hea, et jõuab ka leheveergudele.

Loe lisaks