Tallinna Tehnikaülikool

Tallinna Tehnikaülikooli teadusosakond ja Eesti Teadusagentuur kutsuvad teid Euroopa Teadusnõukogu (ERC) grante tutvustavale infopäevale neljapäeval, 12. septmebril kell 11:00-13.00.

Infopäev toimub TalTech (Ehitajate tee 5) ruumis SOC-312.

Infopäeval tutvustatakse ERC alustava-, väljakujunenud- ja kogenud teadlase ning sünergia grantide 2019. ja 2020. a konkursside taotlemistingimusi ja -protsessi. 
Euroopa Teadusnõukogu (European Research Council, ERC) toetab eesliiniteadust, uudse ja innovaatilise lähenemisega värskeid teaduslikke mõtteid uutes teadusvaldkondades. 
Infopäeva raames tutvustatakse:
– alustava teadlase grant (ERC Starting Grant) on mõeldud karjääri alguses seisvatele tippteadlastele (2-7 a doktorikraadi kaitsmisest): kuni 2 miljonit eurot 5 aastaks;
– väljakujunenud teadlase grant (ERC Consolidator Grant) on mõeldud iseseisvuse saavutanud tippteadlastele nende karjääri edasise arengu toetamiseks (7-12 a doktorikraadi kaitsmisest): kuni 2,75 miljonit eurot 5 aastaks;
– kogenud teadlase grant (ERC Advanced Grant) on mõeldud tippteadlastele, kes on juba tunnustatud liidrid teaduses (piiranguteta): kuni 3,5 miljonit eurot 5 aastaks.
– sünergia grant (ERC Synergy Grant) on mõeldud 2-4 tippteadlasele, kes lahendavad interdistsiplinaarset teadusprobleemi: kuni 10 miljonit eurot 6 aastaks.

Registreerimine SIIN
Kontakt Tallinna Tehnikaülikoolis Marika Lunden, 
telefon 620 3526, Marika.Lunden@taltech.ee

Laeb infot...