Ootame teid osalema ettevõtlusakadeemia tasuta seminaril 20. aprillil kell 10:00 Mektory Innovation HUBis. Seminari teemaks on "Kuidas analüütika muudab ettevõtte tulemuslikkust?" ning seda viib läbi Kristian Allikmaa,  Datafruit OÜ juht ja Tallinna Tehnikaülikooli infotehnoloogia teaduskonna külalisõppejõud.

Ettevõtlusakadeemia 20.04.23

Ettekande kirjeldus: Seminaril räägime, mil viisil tänapäevased tehnoloogiad võimaldavad tõsta äriotsuste kvaliteeti ja kuidas need lubavad organisatsioonide jaoks tekitada konkurentsieeliseid. Oma ettekandes illustreerib Kristian andmeanalüütika mõju konkurentsile relevantsete näidetega ja toob välja peamised väljakutsed tänapäevaste tehnoloogiate kasutamisel ning lükkab ümber mõningad müüdid.

Ettekandja tutvustus: Kristian Allikmaa on tehnikateaduste magister (Tallinna Tehnikaülikool, Singapuri Riiklik Ülikool) ja partneriks ärianalüüsi-, andmelao-, ning masinõppe lahendusi pakkuvas konsultatsiooniettevõttes Datafruit OÜ. Kristianil on pikaajaline praktiline kogemus analüütiliste andmelahenduste ja andmetest äriväärtuse loomisel. Tema klientideks on peaasjalikult erinevad tootmise-, tervishoiu- ja jaekaubanduse ettevõtted. Ta omab ligi 20 aastast töökogemust IT-valdkonnas ja 7 aastast lektorina erinevatel juhtidele ja tippspetsialistidele suunatud andmeanalüüsi ja masinõppe koolitustel. Enne Datafruit’i on ta töötanud analüütikuna ettevõtetes Webmedia (nüüd Nortal) ning Rakuten Asia (Singapur). Kristianile kuuluvad ka tiitlid “Aasta lektor 2019” ja “Aasta lektor 2020” (Tallinna Tehnikaülikooli magistriõppe programm “Digimuutused ettevõttes”).

Registreeru siin

Lisainfo: