Ootame teid osalema ettevõtlusakadeemia tasuta seminaril 16. veebruaril kell 10:00 Mektory Innovation HUBis. Seminari teemaks on "Kuidas kujundada hübriidtöö Sinu ettevõttes?" ning seda viib läbi Mari-Klara Stein, Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna ärikorralduse instituudi professor.

Ettevõtlusakadeemia 16.02.23

Ettekande kirjeldus: Mis on hübriidtöö? Mis on hübriidtöö eelised ja väljakutsed? Kuidas hübriidtööd kujundada konkreetse ettevõtte kontekstis? Millised on need peamised elemendid, millele ettevõte peaks hübriidtöö kujundamisel tähelepanu pöörama? Kuidas valmistada inimesi ette hübriidtööks? Arutame praktilisi näpunäiteid teadusuuringutest ning vaatleme näiteid erinevatest ettevõtetest.

Ettekandja tutvustus: Mari-Klara Stein on juhtimise valdkonna professor Tallinna Tehnikaülikooli ärikorralduse instituudis ja Copenhagen Business School-i digitaliseerimise instituudi kaasprofessor. Maril on doktorikraad Bentley Ülikoolist Ameerika Ühendriikides. Mari teadustöö keskendub digimuutuste ja tulevikutöö teemadele ja ta on sellel teemal publitseerinud mitmetes juhtimise valdkonna tippajakirjades (nt MIS Quarterly ja Journal of Management Studies). Marit on pärjatud Euroopa Aasta Teadustöö auhinnaga CIONET poolt, ja Varajase Karjääri auhinnaga Association for Information Systems (AIS) poolt. Mari tegutseb toimetajana mitmetes tippajakirjades.

Registreeru siin

Lisainfo: