21. septembril toimub selle sügise esimene Tallinna ettevõtluskeskuse ja TalTechi ettevõtlusakadeemia veebiseminar. Seminar toimub kell 10.00-11.30.

Ettevõtlusakadeemia 2021

Ettevõtlus ja äritegevus toimib kaasates tervikusse väga erinevaid osapooli. Edukas ja jätkusuutlikkus äritegevuses tuleb partnereid põhjalikult tunda ja luua usaldusväärsed koostöösuhted. Ärikoostöö ja tarneahel on nii vastupidav kui on selle nõrgim lüli. Loengus räägime, kuidas luua partneritega (ja nende partneritega) usaldusväärsed ja läbipaistvad koostöösuhted, mis minimeeriks ebaeetiliste kolmandate osapoolte kaasamise, tarneriskid ja ettenägematute kulude tekke. Organisatsiooni kõiki sidusgruppe hõlmav väärtuspõhine juhtimine ja vastutustundlik ettevõtlus loovad eelduse edule pikas perspektiivis.

Veebiseminari viib läbi Merle Ojasoo - Tehnikaülikooli õppejõud, kes on üle 20 aasta uurinud ja õpetanud eetika ja ettevõtete sotsiaalse vastutustundlikkusega seotud temaatikat. Ta on läbi viinud arvukalt koolitusi antud teemadel ning on oodatud koolitaja erinevate ettevõtete arenguprogrammides. Merle on perekondlikult seotud ettevõtlusega ja omab seega nii praktilist kui ka teoreetilist teadmiste pagasit.

Seminar on tasuta, kuid palume eelnevalt registreeruda: Tallinna e-teenindus