20. jaanuaril toimub Tallinna Ettevõtluskeskuse ja TalTechi selle aasta esimene ettevõtlusakadeemia veebiseminar „Kuidas saab ennast juhtides veel paremini ettevõtet juhtida?". Seminaril esineb Maris Zernand-Vilson, PhD, TalTechi majandusteaduskonna ärikorralduse instituudi vanemlektor.

Ettevõtlusakadeemia 2021

Tallinna ettevõtluspäeval haaras juhi enesejuhtimise töötuba osalejaid aktiivselt kaasa rääkima ja oma võimaluste üle arutlema. Ettevõtlusakadeemias korratakse sellest üle olulisemaid teemad ning antakse kõikidele võimalus interaktiivselt iseennast juhina analüüsida ning arenguvõimalustele mõelda. Räägime sellest, kuidas juhtimiskeskkond on muutunud ja milliseid väljakutseid see meile esitab. Miks on nii oluline ennast mõista ja sellega pidevalt tegeleda? Millised on juhtimise peamised osad ja kuidas see mõjub meie meeskonnale?

Maris Zernand-Vilson, PhD, on TalTechi õppejõud, kes on ligi 20 aastat uurinud uute juhtimisideede omaksvõttu ja rakendamist Eesti ettevõtetes ning kaitsnud sel alal ka doktorikraadi. Ta on teostanud arvukalt koolitusi antud teemadel ning on oodatud koolitaja erinevate ettevõtete arenguprogrammides. Ta on viimastel aastatel aktiivselt arendanud ja läbi viinud juhtimise ja eestvedamise ning personalijuhtimise kursuseid nii bakalaureuse kui ka magistritasemel. Praktilisi kogemusi on ta saanud nii konsultatsioonivaldkonnast, kui ka mittetulundussektori organisatsioonide ja kohaliku omavalitsuse juhtimisest.

Seminar on tasuta, kuid palume eelnevalt registreeruda.

Lisainfo:

Krista Kink