Seekordses Ettevõtlusakadeemias tuleb jutuks tervise edendamine ettevõttes. Loengus tuleb juttu sellest, millest sõltub hea tervis, mida oma parema tervise kujundamisel saame ise ära teha ja millist rolli selles saab mängida tööandja.

Ettevõtlusakadeemia 2021
  • Tugeva immuunsüsteemiga elustiilihaigustevaba töötaja vajab vähem haiguspäevi ja on produktiivsem ning õnnelikum.
  • Uuringud näitavad, et ebatervislikku toitumist on seostatud 66% ja vähest kehalist aktiivsust 50% suurema riskiga tootlikkuse alanemisele.
  • Meie tervis sõltub väga suurel määral igapäevastest väikestest valikutest ning peaksime neid otsuseid tegema teadlikult.
  • Loengus tuleb juttu sellest, millest sõltub hea tervis, mida oma parema tervise kujundamisel saame ise ära teha ja millist rolli selles saab mängida tööandja.

Lektor Eliis Salm on TalTech õppejõud, kelle uurimistöö keskendub tarbija- ja tervisekäitumisele. Tema kireks on vastutustunde, jätkusuutlikkuse, eetika ja toidu turundusega seotud teemad.

Eliis on aktiivne tervisedenduse valdkonnas tegutsedes tervise- ja toitumisnõustajana. Ta annab tervise ja heaolu teemadel loenguid ja viib läbi töötubasid, panustab rahvatervise valdkonna poliitika kujundamisse ning organiseerib tervise ja jätkusuutlikkusega seotud üritusi (TalTech Tervisenädal, TalTech Jätkusuutlikkuse nädal).

Seminar on tasuta, kuid palume eelnevalt registreeruda. Seminar toimub Zoomi keskkonnas - link ülekandele saadetakse registreerunutele.

Seminar toimub Tallinna ettevõtluskeskuse ja TalTechi koostöös.

Lisainfo:
Krista Kink