Tallinna Tehnikaülikool

Tallinna Ettevõtluskeskus koostöös TalTechiga kutsub osalema loengusarja "Ettevõtlusakadeemia 2023" tasuta seminaril 19. detsembril 2023 kell 10.00-11.30 "Eduka hinnakujunduse võimalused", Sirle Truuts, ettevõtja ja ettevõtlusainete õppejõud nii Tallinna Tehnikaülikoolis kui ka Tallinna Ülikoolis.

Seminar annab praktilise ülevaate oma- ja müügihinna arvutamise võimalustest. Seminaril saab osaleja praktilised tööriistad nii toodete kui ka teenuste hindade arvutamiseks. Lisaks tutvustab seminar erinevaid hinnastrateegiaid ja nende mõju ettevõtte eesmärkide saavutamisele.

Sirle Truuts on  ettevõtja ja ettevõtlusainete õppejõud nii Tallinna Tehnikaülikoolis kui ka Tallinna Ülikoolis. Alustas ettevõtlusega 2008. aastast, kui majanduskriisi tingimustes leidis ettevõtlusest endale olulise lisasissetuleku allika. Ettevõtjana on pakkunud nii raamatupidamisteenust, äriplaanide kirjutamist kui ka ettevõtluskoolitusi. Hetkel on Sirle ettevõtte peamiseks fookuseks digitaalsete informatsioonitoodete loomine ja e-koolituste keskkonna arendamine. Hinnakujunduse põhimõtete tundmine on oluline nii igale ettevõtjale kui ka töötajale. Puudused hinnakujunduses mõjutavad negatiivselt nii ettevõtte kasumlikkust kui ka müügitulu eesmärkide saavutamist.

Seminar on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerumine.

Registreeri siin

Lisainfo:   
Krista Kink                          
Tallinna Ettevõtluskeskus                            
E-post: krista.kink@tallinnlv.ee
Tel: 640 4225    

Helena Rozeik
Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskond
E-post: helena.rozeik@ttu.ee
Tel: 620 4102

Laeb infot...