Tallinna Ettevõtluskeskus koostöös TalTechiga kutsub osalema loengusarja "Ettevõtlusakadeemia 2023" seminaril 18. oktoobril 2023 kell 10.00-11.30 TalTech Mektory Innovatsiooni HUB, 0-korrusel (Raja 15). Seminaril antakse ülevaade  ESG rollist  kaasaegses organisatsioonis ja kuidas ESG avaldub organisatsiooni erinevate tasandite argitoimes, tutvustatakse ESG-ga seonduvad EL jätkusuutlikuse taksonoomiat, direktiive ja raporteerimiskohustust.

Ettevõtlusakadeemia

Merle Ojasoo on TTÜ õppejõud, kes on üle 20 aasta uurinud ja õpetanud eetika ja ettevõtete sotsiaalse vastutustundlikkusega seotud temaatikat. Ta on läbi viinud arvukalt koolitusi antud teemadel ning on oodatud koolitaja erinevate ettevõtete arenguprogrammides. Merle on perekondlikult seotud ettevõtlusega ja omab seega nii praktilist kui ka teoreetilist teadmiste pagasit.

Seminar on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerumine.

Registreeri siin