Tallinna Ettevõtluskeskus koostöös TalTechiga kutsub osalema loengusarja "Ettevõtlusakadeemia 2023" seminaril 20. septembril 2023 kell 10.00-11.30 TalTech Mektory Screen X-saalis, MEK-119 (Raja 15). Seminari “Kuidas ületada kasvuga seotud väljakutseid ja neist õppida?” viib läbi Agnes Makk, Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna ärikorrakorralduse instituudi lektor.

Ettevõtlusakadeemia

Seminaril käsitleme ettevõtte kasvamisega kaasnevaid erinevaid väljakutseid ja jagame kogemusi nende keerukuste lahendamisel. Analüüsime operatiivseid, kultuurilisi ja strateegilisi takistusi, mis tekivad organisatsiooni laienedes ning uurime, kuidas ettevõtted suudavad kohaneda muutuvate turutingimuste, skaleeritavuse küsimuste ja sisemise dünaamika muutustega.
Näited põhinevad juhtumuuringutel  ja reaalsetel olukordadel, kus on käsitletud nutikate strateegiate, tõhusa suhtluse ja organisatsioonilise paindlikkuse rolli kasvuga seotud probleemide lahendamisel.
Osalejad saavad teada, kuidas leida tasakaal innovatsiooni ja stabiilsuse vahel, kuidas luua keskkonda, mis toetab jätkusuutlikku kasvu ja kuidas kasutada tagasilööke võimalustena õppimiseks ja parendamiseks.

Agnes Makk omab TalTechi majandusteaduse magistrikraadi, lisaks on ta õppinud äri IT magistrantuuris ning osalenud mitmel kursusel silmapaistvates ülikoolides nagu London Business School, INSEAD ja IESE Barcelona. 2023. aasta sügisest jagab ta oma pikaajalist kogemust Tallinna Tehnikaülikoolis turunduse lektorina. Tema varasemat kogemust võib kirjeldada järgmiselt. Agnes on teinud suurepäraseid ettevõtteid paremaks (Hansapank, nüüdne Swedbank), käivitanud innovatiivseid tooteid  (nt krediitkaartide äri Eestis), pööranud hädas olevaid ärisid ümber (Swedbanki pensionifondid), juhtinud iduettevõtet (Maksekeskus) kuni strateegilise investori (Omniva) leidmiseni ning ehitanud nullist üles IT innovatsiooni keskuse (Arvato Financial Services viie aastaga 140 IT-spetsialisti) ning Foxway Recommerce juhatuse esimehena pea kahekordistas 2 aasta jooksul IT seadmete taaskasutuse äri. Agnesel on kogemus, kuidas säilitada idufirma kultuur ning samal ajal sisse viia vajalikud struktuurid ja süsteemid kasvu toetamiseks.

Seminar on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerumine.

Registreeri siin.