Paari viimase aasta uuringud on näidanud, et töötajad janunevad usalduse, sotsiaalse ühtekuuluvuse ja tegevuse mõtestatuse järele. Nad tahavad tunda, et nende panust väärtustatakse ja et nende meeskond teeb tõeliselt koostööd. Nad soovivad selgeid kohustusi ja õppimis- ja arenemisvõimalusi. Nad eeldavad, et nende isiklik eesmärgitunnetus ühtib organisatsiooni omaga. Ja nad tahavad sobivat füüsilist ja digitaalset keskkonda, mis annab neile paindlikkuse, et saavutada  töö ja eraelu tasakaal.

Ettevõtlusakadeemia plakat 19.10.2022

Tallinna Straateegiakeskuse ettevõtluskeskuse ja TalTech majandusteaduskonna koostöös korraldataval veebiseminaril vastatakse järgmistele küsimustele:

• Kuidas luua töötajakogemust, mis vastaks neile ootustele?
  • Milline peaks olema juhtide arusaam juhtimisest, töökeskkonnast ja töökorraldusest, et töötajatel kujuneks positiivne kogemus?

Lektor Liina Randmann, PhD, on uurinud inimeste käitumist organisatsioonis ja inimene-organisatsioon suhteid ning on kaitsnud sellel teemal doktoritöö. Hetkel õpetab ta juhtimis-, töö- ja organisatsioonipsühholoogia aineid ülikooli kolmel astmel, samuti on ta personalijuhtimise õppekava juht. Selle kõrval on ta koolitanud ja konsulteerinud erinevaid organisatsioone ning on oodatud kõneleja nii kohalikel kui ka rahvusvahelistel konverentsidel.

Seminar toimub 19. oktoobril kell 10:00 Mektory Innovation HUBis (Raja 15, Tallinn).

Registreeru seminarile

Lisainfo: