Kuidas oma tulevikuplaanid arvude keelde panna? Mida on vaja teada, et välja arvutada prognoositav müügitulu ja kasum? Kuidas teada saada, kui palju raha on vaja ettevõttesse paigutada? Miks võib juhtuda, et ettevõttel kasumit on, kuid raha ei ole? Millised on tüüpilised vead finantside planeerimisel?

Tule osale Tallinna Ettevõtlusameti ja TalTechi koostöös toimuval veebiseminaril "Finantside planeerimine väikeettevõtjale" ning saa teada! Koolitus toimub veebis ja on täiesti TASUTA!

Ettekandjal Paavo Siimannil on 12-aastane töökogemus Circle K Eesti ning AstraZeneca Baltikumi ja SRÜ-riikide finantsjuhina. Lisaks sellele on ta viimased 20 aastat õpetanud Tallinna Tehnikaülikooli tudengitele majandusarvestuse ja finantsaruannete analüüsi valdkonna õppeaineid. Paavo on oma teadmisi jaganud ka EASi alustava ettevõtja baaskoolituse ning kasvuettevõtjate mentorprogrammi raames. Paavo on õppinud Tallinna Tehnikaülikoolis ning omandanud majandusarvestuse ökonomisti ning ärikorralduse magistri ja doktorikraadi. Ta on Eesti Ettevõtlike Noorte koja (JCI) ja Eesti Mentorite klubi liige.

Registreeruda saab SIIN! Link sissepääsuks saadetakse vahetult enne seminari.

LISAINFO:

Krista Kink