Kasutatavus, kasutajakogemus, kliendikogemus – mis need on ja mis on nende vahe? Kas need puudutavad ainult väljanägemist? Kas need on ainult juba tegutsevale ettevõttele? Kas see temaatika on ainult keerulistele infosüsteemidele ja veebilehekülgedele? Kuidas on see meile kasulik ning mida meie saame selle abil teada ja teha? Kuidas seda kõike tehakse? Kas selleks on vaja spetsiifilisi oskusi? Millest võiks alustada juba homme?

Ettevõtlusakadeemia kevadhooaja avab TalTech IT Kolledži lektor Nadežda Furs-Nižnikova, kes räägib, mis on kasutajakogemuse disain, kas see on vajalik ainult ilu pärast ja kuidas on see ettevõtjale kasulik oma äri arendamisel.

Tule osale veebiseminaril, mis toimub neljapäeval, 21. jaanuaril 2021, kell 10.00-11.30. Veebiseminar on TASUTA, kuid vajalik on eelnev registreerumine SIIN. Ürituse leiad ka Facebookist.

Nadežda on viimased 5 aastat jaganud oma teadmisi TalTechi tudengitega infosüsteemide analüüsi, tarkvara arendusprotsesside ja IT juhtimise ainetes. Aastal 2018 pälvis Nadežda TalTechi parima õppejõu tiitli. Ta on tegutsev ka agiilse kootsina (Agile Coach) koordineerides ja koolitades agiilseid arendusmeeskondi ettevõtetes ja avaliku sektori organisatsioonides.

LISAINFO:

Krista Kink