Ettevõtlusakadeemia järgmisel seminaril räägib ettevõtja, Boost Yourself tegevjuht ja TalTechi digiturunduse lektor Teet Torim, kuidas luua brändi, mis kasvatab külmast kontaktist uued kliendi brändi advokaadid.

Tule osale veebiseminaril, mis toimub neljapäeval, 18. märtsil 2021, kell 10.00-11.30. Veebiseminar on TASUTA, kuid vajalik on eelnev registreerumine SIIN. Ürituse leiad ka Facebookist.

Veebiseminaril räägime, kuidas sotsiaalmeedia, tasulised reklaamid ja teadlik digiturundamine aitab kasvatada ettevõttele püsikliente, kes kaitsevad ka ettevõtte huve ja seisavad selle brändi eest. Samuti, millised on teadlikud ja oskuslikud digiturunduse kanalite valimise põhimõtted ning millist rolli need mängivad püsiklientide loomisel. Igal ettevõttel on võimalus oma teadliku digiturundusega ehitada püsiklientide armee, kes kannavad ja kaitsevad ettevõtet ning brändi.

Lektoriks on Teet Torim, kes on ettevõtte Boost Yourself tegevjuht ja kaasasutaja. Ta on Nullist digiturunduse üks koolitajatest, kus tänaseks üle 1600 ettevõtte on saanud digiturunduse praktilised teadmised. Aktiivne E-kaubandusliidu juhatuse liige aidates kaasa e-kaubanduse valdkonna arengule ning tänaseks ka TalTech digiturunduse lektor.