Tallinna Tehnikaülikool

Ettevõtlusakadeemia järgmisel seminaril räägib Redgate Capitali partner ja juhatuse liige Valeria Kiisk, kust leida raha ja mis on ettevõtte finantseerimise "tööriistakast".

Tule osale veebiseminaril, mis toimub neljapäeval, 22. aprillil 2021, kell 10.00-11.30. Veebiseminar on TASUTA, kuid vajalik on eelnev registreerumine SIIN. Ürituse leiad ka Facebookist.

Ettevõtte tegevuse ning kasvu rahastamiseks on palju erinevaid võimalusi. Eesti finantseerimise maastik on viimase dekaadi jooksul muutunud oluliselt mitmekesisemaks ning pangalaen ei ole sugugi ainus võimalus täiendava raha kindlustamiseks. Ettekandes keskendume järgmistele küsimustele: Kus asetseb Sinu ettevõte finantseerimise elukaarel ning milliseid võimalusi võiksid kasutada, kui vajad kasvuks täiendavat kapitali? Millised on erinevate investorite ning rahastajate ootused ning huvid? Mida peab tegema selleks, et leida sobilik kapital?

Lektoriks on Valeria Kiisk, kes on Baltikumi juhtiva investeerimispanganduse ettevõtte Redgate Capital partner ning juhatuse liige. Redgate Capital aitab ettevõtetel kasvada – läbi kapitali kaasamise, ettevõtete ühinemiste ja omandamiste ning kinnisvaratehingute nõustamise. Oma 12-aastase ajaloo jooksul on Redgate Capital nõustanud projekte mahus üle 1 miljardi euro. Valeria on panustanud Redgate Capitali arendamisesse alates 2009. aastast, vedades arvukaid ettevõtete M&A, kapitali kaasamise ning restruktureerimise projekte. Enne Redgate Capitali on ta töötanud varahaldusettevõttes Evli Securities ning nõustamisettevõttes United Partners.
 

Laeb infot...