Tallinna Tehnikaülikool

FinEst Targa Linna Tippkeskus korraldab 26. jaanuaril 2023 juba kolmandat korda targa linna foorumit „Smart City Exchange Forum“, mis seekord keskendub linnade omavahelisele koostööle kaasates teaduse ja innovatsiooni. Targa linna foorumit korraldatakse koostöös Tallinna Linnaga, mis on ka Euroopa Roheline Pealinn 2023.

3rd Smart City Exchange Forum

Foorumi eesmärk on tõhustada koostöö ja võrgustike loomist teadlaste, linnade, poliitikakujundajate ja ettevõtete vahel säästva, vastupidava ja nutikama linnakeskkonna arendamiseks. Põhifookus on linnade ning teadus- ja innovatsiooniökosüsteemide vahelistel koostöö vormidel.

Ürituse avavad Tallinna ja Helsingi linnapead ning sõna võtavad erinevad ÜRO ning Euroopa väljapaistvamate linnade koostöö projektide esindajad nagu NetZeroCities, UNDP Urban Learning Center jt. Lisaks tutvustab FinEst Targa Linna Tippkeskus oma suuremahulist pilootprogrammi mida viiakse läbi kuues erinevas Eesti linnas.

Targa Linna Foorum toimub neljapäeval, 26. jaanuaril 2023 kell 10.00-17.00 Tallinna Õpetajate Majas (Raekoja plats 14), millele järgneb vastuvõtt kuni kell 19:00.

Osalemine on tasuta, kuid eeldab eelregistreerumist. 
Üritus toimub inglise keeles.

Tutvu sündmusega lähemalt: https://www.finestcentre.eu/forum2023

Laeb infot...