Tallinna Tehnikaülikool

FinEst Targa Linna Tippkeskus (FinEst Centre for Smart Cities) korraldab järgmist Teadus & Innovatsiooni Seminari (Research & Innovation Seminar - RIS) 27. mail teemaga „Innovatsioon ja valitsemine tarkades ja jätkusuutlikes linnades“.

Research and innovation seminar

Alates 2020. aasta juunist on Targa Linna Tippkeskus korraldanud teadus- ja innovatsiooniseminare (RIS). RISi eesmärk on luua side teadlaste ja linnaarendajate vahel. See toimub linnaarendajate ja linnaplaneerijate uurimistulemuste, plaanide ja linnaprobleemide esitamise kaudu.

Järgmine RIS teemaga „Innovatsioon ja valitsemine tarkades ja jätkusuutlikes linnades“ toimub 27.05.2022 kell 10:00 – 12:00. Seekord toimub seminar hübriidina ning võimalik on osaleda ka kohapeal! Seminari viiakse läbi FinEst Targa Linna Tippkeskuse ruumides (Ehitajate tee 5, 2. Õppehoone, 4. korrus, ruum 401B) ning vahendatakse läbi Zoomi. Kõik, kes soovivad kohapeale kuulama tulla ja kaasa arutama, on väga oodatud!

Vaata seminari ajakava ja registreeru SIIN!

Seminari keel: inglise keel

FinEst Targa Linna Tippkeskuse uurimisrühm „Tarkade Linnade Valitsemine“ tutvustab end! Gruppi juhivad Erkki Karo (TalTech), Veiko Lember (TalTech) ja Ralf-Martin Soe (FinEst Targa Linna Tippkeskuse asutajadirektor, TalTech). Uurimisrühma teadus- ja innovatsioonitegevused keskenduvad järgmistele teemadele ja uurimisküsimustele:

  • Tarkade linnade majandus- ja innovatsioonivõimekus
  • Tarkade linnade jätkusuutlikkus ja juhtimine
  • Poliitika ja halduspoliitika tarkades linnades
  • Tarkade linnade rahvusvahelistumine ja integreerimine

Loe lähemalt RIS’st: www.finestcentre.eu/ris

Kõiki eelnevaid RIS sessioone on võimalik järgi vaadata FinEst Centre for Smart Cities YouTube kanalilt

Hoia end kursis tulevaste RIS sessioonidega! Järgi meid Twitteri’s, LinkedIn’s ning liitu meie uudiskirjaga siin: www.finestcentre.eu/contact

FinEst Centre for Smart Cities logo

Laeb infot...