Tallinna Tehnikaülikool

27. mail toimub TalTechis tööstuse digiteerimise konverents Industry 4.0 in Practice. 7. korda toimuva konverentsi eesmärgiks on inspireerida ja jagada informatsiooni, kuidas tööstusettevõtete digiteerimise abil saavutada suuremat efektiivsust ja arendada uusi tooteid. Tänavuse konverentsi üheks läbivaks teemaks on kaksikpööre (Twin Transition) ehk digiteerimine järgides rohelist mõttelaadi.

Konverentsi pika ajaloo vältel on toimunud oluline muutus tööstusettevõtete hoiakutes ning uut infot, nõuandeid ja näiteid automatiseerimise läbiviimiseks hinnatakse aasta-aastalt üha enam. Selle kinnituseks on eelmisel aastal üle poole tuhande osaleja, kellest enamik oli tööstusettevõtete esindajad. Konverents toimub 27. mail TalTech Mektorys ja viiakse läbi hübriidformaadis. See tähendab, et vastavalt sel hetkel kehtivatele reeglitele võõrustatakse osa külalisi kohapeal ning ülejäänud osalevad distantsilt virtuaalsündmuste platvormi Worksup vahendusel. Eemalt osalejatele on loodud samad võimalused nagu kohapeal osalejatelegi: nad saavad jälgida ettekandeid, esitada esinejatele küsimusi, külastada väljapanekut ja omavahel suhelda.

Sündmuse korraldavad koostöös TalTech, EAS, Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit (ITL), Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium, Elektroonikatööstuse Liit jt valdkonna juhtivad ettevõtted ja organisatsioonid.

Tutvu esinejate, päevakava ja registreerumise infoga: industry40.ee

Lisainfo: merili.deemant@taltech.ee

Laeb infot...