Tallinna Tehnikaülikool

Rahvusvaheline konverents Industry 4.0 Praktikas toimub küll juba kuuendat korda, kuid seekord vastavalt ajastu vaimule virtuaalselt. Tutvustame tööstuse digitaliseerimise ja automatiseerimise võimalusi, edulugusid ja tööriistu, mis on toeks kriisist väljumisel. 

Konverentsi fookuses on:

  • Kuidas mugandada või muuta oma ärimudelit nii, et kriisist eluga välja tulla?
  • Millist kasu saab täna lõigata digitaliseerimisest ja automatiseerimisest?
  • Kuidas saavad tänases olukorras praktiliselt aidata ülikoolid?
  • Kuidas tehnoloogiapartnerite pakutavast kriisi ajal maksimum võtta?

Meil on hea meel teile tutvustada tööstuse digitaliseerimise virtuaalkonverentsi esimesi esinejaid.

Lufthansa Industry Solution andmeanalüütika, tehisintellekti ja plokiahela tehnoloogia divisjoni direktor dr. Lars Schwabe räägib, kuidas välismaised tööstusettevõtted on kriisiga kohanenud ja millised on nende plaanid edaspidiseks. Leedu inseneritööstuste liidu LINPRA president Tomas Jaskelevičius jagab Leedu ettevõtete kogemusi. Eesti Elektroonikatööstuse Liidu volikogu esimees Otto Richard Pukk ja Chemi-Pharmi tegevjuht Kristo Timberg arutlevad, milline saab olema Eesti tööstusettevõtete lähitulevik ja milline roll on selles digitehnoloogial. Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi majandusarengu asekantsler Viljar Lubi tutvustab innovatsiooni, digitaliseerimise ning kriisist väljumise abimeetmeid. Ülikoolide ja ettevõtete koostööst räägivad Aalto Ülikooli inseneriteaduskonna juhataja Jouni Partanen, TalTechi teadusprorektor Renno Veinthal ja Chalmersi Tehnoloogiaülikooli professor Johan Stahre. Konverentsi avasõnad ütleb TalTechi rektor Jaak Aaviksoo.

Jälgige kindlasti ka meie Facebooki lehte, et olla kursis sündmuse arengutega.

Konverents on suunatud tööstusettevõtete juhtidele ja tippspetsialistidele, IKT-ettevõtete ja kõrgkoolide otsustajatele ning tööstustemaatikat kureerivatele tippametnikele.

Osalemine toimub personaalsete kutsete alusel ja registreeruda saab konverentsi kodulehel: www.industry40.ee

Industry 4.0 praktikas reklaam

Laeb infot...