Inseneriteaduskonna bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe digitaalne lõpuaktus toimub 19. juunil kell 18.30 otseülekandena Youtube'is.

OSALE LÕPUAKTUSEL SELLE LINGI KAUDU https://youtu.be/dlIyf4CRVYw

Füüsiliselt kohapeal aktuseid ei toimu, pakume võimalust nautida just Sulle mõeldud tseremooniat kodustes tingimustes ekraanide ees koos pere ja sõpradega.

Nii saavad lõpetajad väiksemates seltskondades oma kodus ekraanide taga – lähimate õpingukaaslastega või pereringis – korraldada turvaliselt mõnusa äraolemise ning õpingutele digiülikoolis väärikalt joone alla tõmmata.

Lõpudokumente väljastatakse 25.06 – 10.07.2020 inseneriteaduskonna dekanaadis esmaspäevast – neljapäevani:

• kell 9.00–12.00 bakalaureuseõppe lõpetajad
  • kell 13.00–16.00 magistri- ja integreeritudõppe lõpetajad
  • R kell 9.00–12.00 kõik lõpetajad
  • Virumaa ja Tartu kolledžis toimub lõpudokumentide väljastamine kohapeal.

Kui endal pole võimalik dekanaati kohapeale diplomile järgi tulla, võib diplomi vajaduse korral välja võtta ka volitatud esindaja – aktsepteeritud on digitaalselt allkirjastatud, skaneeritud või pildistatud lihtvolikirjad, mis tuleb enne saata e-postiga oma dekanaati.

Tallinna Tehnikaülikool peahoone fuajees (Ehitajate tee 5) asub fotosein, mille ees on lõpetajatel võimalus endast lõpudiplomiga koos pilti teha.

Inseneriteaduskonna magistri- ja integreeritud õppe digitaalne lõpuaktus toimub 19. juunil kell 19.00: www.youtube.com/watch?v=_Yl-Dws3714&feature=youtu.be

www.taltech.ee/aktused

Inseneriteaduskonna bakalaureuse ja rakenduskõrharidusõppe digiaktus