Tallinna Tehnikaülikool

TalTechi küberkriminalistika ja küberjulgeoleku keskus korraldab juba seitsmendat korda Interdistsiplinaarset küberuuringute konverentsi ICR (Interdisciplinary Cyber Research conference). 13. juunil 2022 kell 9:00 - 15:30 (EEST) Zoomis toimuva konverentsi eesmärk on kokku tuua nii noored kui ka tunnustatud teadlased. Esitletakse ettekandeid tehnoloogiast ja küberjulgeolekust, aga ka selle strateegiatest, õiguslikest ja inimlikest aspektidest.

ICR2022_03-06-2022

Peaesinejad on Dr Andrew J. Grotto Stanfordi ülikoolist ettekandega teemal "Achieving Allied Resilience on Semiconductors" ja prof Kavé Salamatian Tallinna Tehnikaülikoolist teemal "An Upward Multidisciplinary Journey in Cyber Studies".

Interdistsiplinaarse küberuuringute konverentsi ICR (Interdisciplinary Cyber Research conference) eesmärk on kokku tuua nii noored kui ka tunnustatud teadlased. Esitletakse ettekandeid tehnoloogiast ja küberjulgeolekust, aga ka selle strateegiatest, õiguslikest ja inimlikest aspektidest. 

Ees ootab päev täis põnevaid ettekandeid uutest uuringutest ja teadustööst küberturbe, info- ja kommunikatsioonitehnoloogia, politoloogia ja sotsiaalteaduste ning õiguse valdkondades.

Konverents toimub inglise keeles.

Jälgi konverentsi siin

Täpsem info ja konverentsi päevakava kodulehel: www.taltech.ee/ICR.

Leia meid ka Facebookis.


Korraldajad:
Dr Anna-Maria Osula (Guardtime/TalTech)
Prof Olaf Maennel (TalTech)

Kontakt:
Kristi Ainen kristi.ainen@taltech.ee

Laeb infot...