06. aprillil toimub Kultuurikatlas 2022. aasta esimene ja ilmselt ka suurim IT ja web3 konverents NFT Tallinn. Üle aastate esimene näost näkku tehnoloogia konverents toob kokku kõige ärksamad tegijad web3 arendajate, huviliste ja investorite poolt. Kolmel eri laval on kohal üle 50 esineja, kellest suurem osa tuleb väljastpoolt Eestit, aga kohal on kõik Eesti web3 tipptegijad.

Lavale tulevad muuhulgas Gary V konsultatsiooniäri president Avery Akkinen, kes räägib sellest kuidas nad aitavad Fortune 500 ettevõtetel WEB3 maailmasse siseneda. William Entriken, kes on ERC 721 standardi üks loojatest räägib WEB3 olevikust ja tulevikust. Shirly Valge, kes on Velas COO räägib muuhulgas sellest, kuidas nad Ferrari koostööpartnerina võitsid esimesel F1 etapil Ferrarile 1 ja 2 teise koha eelmisel nädalavahetusel.

See on konverents, millest ei saa mööda vaadata ja kust ei tohi puududa. Meil on lisaks tavapiletitele ka eripakkumine ülikoolile - pääse hinnaga 49,00 EUR + KM koodiga "opilane 2022". Tudengite pääsmeid on kokku 100.

Konverentsi koduleht – www.delfi.ee/nfttallinn

Intervjuu konverentsi peaesineja William Entrikeniga