EuroTeQ kuulutab välja konkursi üliõpilasorganisatsioonidele ja -kogudele, kes soovivad minna kogemusvahetuse reisile EuroTeQ Engineering University liikmesülikoolide Müncheni Tehnikaülikool (DE), Taani Tehnikaülikool (DK), Eindhoveni Tehnikaülikool (NL), École Polytechnique (FR), Tšehhi Tehnikaülikool (CZ), IESE ärikool Barcelonas (ESP), HEC Paris (FR) juurde.

kwdwdwd

Toetuse taotlemiseks tuleb organisatsiooni ametlikul esindajal esitada EuroTeQ projektijuhile allkirjastatud digikonteineris:

• motivatsioonikiri, mis sisaldab lühikest ülevaadet enesetäiendamisest ja külastuse eesmärgist;
  • ülevaade planeeritavatest kuludest (transpordi- ja majutuskulu);
  • kirjalik kinnitus, et vastuvõttev organisatsioon on andnud enda nõusoleku neid külastada.

Toetuse maksimaalne summa ühele organisatsioonile on 3000 €. Ühes kalendriaastas toetatakse kuni kolme organisatsiooni.

Külastust tuleb selle toimumise vältel kajastada TalTechi EuroTeQ ametlikus Instagramis. Reisilt naastes kirjutab osalenud organisatsioon nähtu kohta lühikese (kuni 1 A4) uudisloo.

Kandideerimise tähtaeg on 25. aprill 2024.

Dokumendid palume saata aadressile euroteq@taltech.ee.