Oleme käivitamas uusi kaasamise formaate, kus ülikooli liikmeskond saaks kaasa rääkida ja erinevatesse teemadesse panustada.

Esimeseks selliseks formaadiks on kohvihommikud, kuhu ootame TalTechi töötajaid ja tudengeid. Kohvihommikutel arutame aktuaalsetel teemadel, esimese 15-minuti jooksul toimub teema tutvustus ja seejärel ootame osalejate ettepanekuid ja arvamusi. Kohvihommikud toimuvad füüsiliselt ja esimene leiab aset 20. oktoobril kell 9.00 peamaja kohvikus (U01 kohvik).

Esimese kohvihommiku teema on „Milliseid säästu ja kokkuhoiu kohti peaks ülikool rakendama?“

Kus Sina näed kokkuhoidmise võimalusi? Mida võiksime veel ühiselt teha, et säästa kas rahaliselt või meie keskkonnajälge vähendades? Pane oma idee kirja SIIN!

Järgmise kohvihommiku teema ideed korjame juba praegu.

Kutsume Sind püstitama või valima järgmise kohvihommiku teemat. Selleks palun hääleta ja lisa oma teemad SIIN.

Palume kohvihommikule tulla oma kohvitassiga, kohvi ja teed saab kohapeal.