Järgmine kohvihommik toimub 16. märtsil  kell 9–10.30 peamaja kohvikus ja teemaks on "Päikeseenergia TalTechis–kellele, milleks, kuhu ja kuidas?“. Kohvihommikul räägivad ja arutlevad meie teadlased Maarja Grossberg-Kuusk, Anna Volkova, Ivo Palu ja Argo Rosin ning ülevaate teeb ka kinnisvaraosakond. Lühikestele ettekannetele järgneb vaba mikrofon, kus kohalolijatel on võimalik oma mõtteid ja ettepanekuid esitada.

Päikeseenergia TalTechis

Teemad

Maarja Grossberg-Kuusk (päikeseenergeetika materjalide teaduslabor) – mis täna teaduses tehakse (eelkõige TalTechis) seoses päikesepaneelidega?
Anna Volkova (nutikad kaugküttelahendused ja kasvuhoonegaaside emissioonide keskkonnamõju integreeritud hindamise uurimisrühm)– ülevaade loodavast laborist, lisaks elektrile ka soojusenergia.
Kalev Leppoja (hooldustalitus) – kuidas me ülikoolis päikesepaneele kasutame ja kasutada saaksime (palju on pinda, kuhu päikesepaneele paigaldada jne.)?
Ivo Palu (elektroenergeetika ja mehhatroonika instituut) – annetusrakenduse tutvustamine.
Peale ettekannet järgneb arutelu vaba mikrofoni formaadis.

Kohvihommikut modereerib Ivo Palu.

Palume kohvihommikule tulla oma kohvitassiga, kohvi ja teed saab kohapeal.