Esmaspäeval, 7. detsembril toimub Tallinna Tehnikaülikooli küberkriminalistika ja küberjulgeoleku keskuse poolt korraldatav kuues interdistsiplinaarne küberuuringute konverents "6th Interdisciplinary Cyber Research conference (ICR2020)". Konverentsil esitlevad oma tehnoloogia ja küberjulgeolekuga seotud teadustööd ning magistri- ja doktoritöö tulemusi noored teadlased, magistrandid ja doktorandid. Konverentsi on sellel aastal võimalik jälgida veebis.

Konverentsi eesmärk on kokku tuua nii noored kui ka väljakujunenud teadlased, kes tegelevad erinevate info- ja kommunikatsioonitehnoloogiaga seotud teadusharudega nagu arvutiteadused, poliitika- ja sotsiaalteadused ning õigusteadus.

Ettekandeid kuulama ja omavahel tutvuma on oodatud kõik, kes on huvitatud küberjulgeolekust ja infotehnoloogiast, aga ka selle strateegiatest, õiguslikest ja inimlikest aspektidest jpm.

Konverentsil on sellel aastal kolm peaesinejat. Päeva alustab Dr Joe Burton, Waikato ülikoolist Uus-Meremaalt, kelle ettekande pealkiri on “Security Cultures and Cyber Warfare”. Teiseks peaesinejaks on Dr Aarthi Krishna, kes räägib teemal "Diving into the CISO’s mind". Päeva lõpetab Prof Samuel Pagliarini ettekandega "Trust your hardware (but not really!)"

Konverentsil osalemine on tasuta. Üritus on ingliskeelne.

Registreeru konverentsile SIIN

Täpsem info: