Tallinna Tehnikaülikool

Olete oodatud TalTechi Mektory majja alustavatele ettevõtjatele mõeldud tasuta koolitusele, mis annab soovitusi, kuidas vältida levinud vigu ettevõtte arengu planeerimisel. Keskendume intellektuaalomandi, juriidika ja kapitali kaasamise teemadele.

Koolitus alustavale ettevõtjale

Osalejatel on võimalik registreerides teada anda, milliste koolitajatega soovitakse täiendavat individuaalset konsultatsiooni. Sõltuvalt huviliste arvust, valib korraldaja välja, kes saavad konsultatsiooni aja (ajad on vahemikus 12:20-13:50) – konsultatsiooni ajast antakse enne sündmust e-maili teel teada. Kes vastavat e-maili ei saa, ei saa kahjuks sel korral individuaalset konsultatsiooni.
 

Päevakava:

  • 10:00 Algus
  • 10:10 Mart Enn Koppel (TalTech), Intellektuaalomandi ekspert - „5(+5) sagedat viga alustava ettevõtja intellektuaalomandiga seoses“
  • 10:45 Tõnu Esko (Specialist VC), Venture Partner & Science Advisor - „Kuidas planeerida start-up'i väärtuse kasvatamist ja kapitali kaasamist"
  • 11:20 Timo Kullerkupp (Advokaadibüroo RASK), Vandeadvokaat & Partner - „5 levinud juriidilist viga ettevõttega alustamisel ja kasvu planeerimisel“
  • 12:20 Individuaalsed konsultatsioonid koolitajatega, eelneva registreerimise alusel

Koolitajad:                                                                                                                                          

Mart Enn Koppel on Tallinna Tehnikaülikooli intellektuaalomandi ekspert, kes on Euroopa ja Eesti patendivolinik, USA bar associationi liige ning laialdase kogemusega intellektuaalomandi valdkonna nõustaja. Ta oskab nõu anda patentide, kaubamärkide, disaini jm intellektuaalomandi kaitse ning strateegia osas.

Tõnu Esko on Specialist VC investeerimisfondi nõustamas teaduse osas ning otsimas uusi investeerimisvõimalusi. Ta on kogenud teadlane, kellel on põhjalikud kogemused näiteks bioinformaatika, biotehnoloogia, tervisetehnoloogiate ja ravimitööstusega. Tervisetehnoloogiate ja -teenuste teaduskiirendis on Tõnu roll kõiki meeskondi nõustada teaduse valdkonnas.

Timo Kullerkupp on advokaadibüroo RASK partner ja vandeadvokaat. Ta on äri- ja lepinguõiguse valdkonna ekspert, kes on spetsialiseerunud rahvusvaheliste tehingute läbiviimisele ning välisinvesteeringutega seonduvate õigusküsimuste lahendamisele. Timo nõustab igapäevaselt kliente suuremates ühinemis- ja omandamistehingutes, keeruliste ühinguõiguslike küsimuste lahendamisel ning äriühingute restruktureerimisel.

Registreeru siin

Sündmust korraldatakse Tervisetehnoloogiate ja -teenuste teaduskiirendi poolt. Teenuseid rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist „Startup Estonia” programmi (nr EU60971) raames. Programmipartneriteks on Tallinna Tehnikaülikool, Tartu Teaduspark, Tehnopol, Tartu Ülikooli Ettevõtlus- ja Innovatsioonikeskus.

Sündmus on osalejatele tasuta, kuid sündmusel osalemine on ettevõtte jaoks vähese tähtsusega abi (VTA). Ettevõttele jooksva majandusaasta ja kahe eelneva majandusaasta jooksul antud vähese tähtsusega abi ei tohi ületada koos ürituse raames antava toetusega vähese tähtsusega abi ülemmäära 200 000 eurot (maanteetranspordi valdkonna ettevõtetel 100 000 eurot).

Laeb infot...