Tallinna Tehnikaülikool

4. septembril toimub Tallinnas Kopli 93 kogukonnakeskuses Nurkse instituudi teadlaste ning Tallinna linna koostöös esimene jätkusuutlikule elustiilile keskenduv Kosmolokaalne festival.

Kosmolokaalne festival

Kosmolokaalne festival on esimene ainulaadne isetegemise (DIY), kohaliku tootmise ja keskkonnateadlikkuse edendamise festival Eestis.

Üritusel osalevad erinevad eksperdid, meistrid ja koolitajad, kes toovad meieni nii vanu kui uusi teadmisi, kuidas oma oskusi ja elustiili rikastada ning keskkonnasõbralikumaks muuta. Päeva jooksul kuuleb huvitavaid ettekandeid, saab osaleda põnevates töötubades ning leida uusi mõttekaaslaseid.

Üritus on tasuta ja toimub vabas õhus iga ilmaga. Töötube ja ettekandeid viiakse läbi nii eesti kui inglise keeles. Festivalil osalemiseks on vaja tõendada Covid-19 nakkusohutust (vaktsineerimispass, läbipõdemistõend, või negatiivne testitulemus). Vajadusel on kohapeal võimalik teha kiirtesti. Olukord võib muutuda vastavalt valitsuse korraldustele.

Festivalil osalevateks partneriteks on Kopli 93, Fab City Foundation, Mariani Permakultuur, FolkLore, Velomarket, Ilma pood, Säästva Renoveerimise Infokeskus, Tallinna Tehnikaülikool, Tallinna Linn, CENTRINNO, Distributed Design, COSMOLOCALISM jt.

Et uudistega kursis olla, jälgi Kosmolokaalse festivali üritust Facebookis ning Kopli 93 Facebooki lehte.

Üritust korraldatakse CENTRINNO projekti raames, mida rahastab Euroopa Komisjon (H2020 grant. 869595). Projekti kohta loe lisaks: https://centrinno.eu/

Laeb infot...