Hea TalTech IT Kolledži tudeng!!

Plaanid lõpetada alanud sügissemestril rakenduskõrghariduse või bakalaureuse õppekava õpingud ning koostada ja kaitsta lõputöö?

Tule sissejuhatavale lõputöö seminarile! Räägime lõputöö teema ja juhendaja valikust, lõputöö koostamisest, kaitsmisest, ajakavast ning jagame soovitusi.

Lõputöö seminar toimub neljapäeval, 3. septembril kell 16:00-17:30 TalTech IT Kolledžis, aadressil Raja 4C, Tallinn, ruumis 221 (ICO-221).

Kõik huvilised on väga oodatud!

SALVESTUS: Lõputöö seminar IT Kolledži tudengitele 3.09.2020

NB! INFO RAKENDUSKÕRGHARIDUSÕPPE ÜLIÕPILASTELE

Rakenduskõrgharidusõppe õppeaineid enam ei õpetata. Kui varasematest semestritest on jäänud aineid sooritamata, tuleb neile leida asendusained. IT Kolledži rakenduskõrgharidusõppe õppekavad (vastuvõtt Eesti Infotehnoloogia Kolledžisse kuni 2016/2017 õppeaastani) suletakse 2020/2021. õppeaasta lõpus.

Lisainfo:
Toomas Lepikult