Tallinna Tehnikaülikool

Point-of-Care (POC) meditsiinilabori tehnoloogiate tutvustus tudengitele ja teistele huvilistele toimub TalTechis 11. ja 17. mail 2023. Point-of-Care-analüsaatorid mahuvad kasvõi peo peale ja analüüse saab teha vahetult patsiendi juures: nii kodus, kiirabis kui kriisikoldes. Raviotsused kiirenevad, EMO järjekorrad lühenevad ning patsient saab ise oma terviseseisundit jälgida. Tutvustused toimuvad IT Kolledži hoones, Raja 4c, Tallinn, ruum ICO-217.

11. mail kell 11:00-12:30 tutvustatakse firmade Roche Diagnostics ja LumiraDx POC-analüsaatoreid ja 17. mail kell 9:00-10:30 tutvustatakse firma Siemens Healthineers POC-analüsaatoreid.

Kavas on tutvustada POC-tehnoloogiate hetkeseisu Eestis ja mujal maailmas; POC-seadmete võimalusi ja arenguid, nende kasutusvaldkondasid, sensoorikat, signaalitöötlust, ühilduvust; patsiendiohutust, usaldusväärsust, kvaliteedi tagamise süsteeme, hooldust jmt.

Küsimuste-vastuste voorus astuvad üles 11. mail Liisa Rannamäe ja Sandra Landsov ning 17. mail – Tarmo Reitsnik. Tutvustust modereerib praktik-professor dr. Sergei Nazarenko.

Sündmus on tasuta. Registreerimine toimub põhimõttel first-come-first-served. 

Registreeru SIIN

Registreerimiskinnitus saadetakse registreerunutele hiljemalt 9.mail 2023. Lisainfo: Jelena.Fomina@taltech.ee

Laeb infot...