Tallinna Tehnikaülikool

Náboj on rahvusvaheline matemaatikavõistlus, kus osalevad viieliikmelised õpilaste võistkonnad, kes esindavad oma koole. Võistlus kestab 120 minutit, mille jooksul peavad võistkonnad ära lahendama võimalikult palju ülesandeid. 

Võistlus on suunatud peamiselt 9.–12. klasside õpilastele ning võistlusel võisteldakse kahes vanuserühmas.
Nooremas vanuserühmas on lubatud osaleda kuni 10. klassis käivatel õpilastel ning vanemas vanuserühmas saavad osaleda ka 11. ja 12. klasside õpilased.
Noorema ja vanema vanuserühma kolme parimat võistkonda ning parimat põhikooli autasustatakse karikate ja diplomitega.

Tänavu toimub Náboj 21. aprillil 11 eri riigis. Eestis korraldatakse võistlus Tallinnas ja Tartus. Tallinnas toimub võistlus Tallinna Tehnikaülikooli aulas (Ehitajate Tee 5). Tartus toimub võistlus Hardus- ja Teadusministeeriumi saalis (Munga 18).

Võistluspäeva ajakava:
11:30 - 12:00 Saabumine, registreerumine
12:00 - 12:30 Avamine, reeglite seletamine
12:30 - 14:30 Võistlus
15:00 - 15:30 Tulemuste väljakuulutamine

Iga kool peab enda võistkonnad registreerima Náboj kodulehel, kus on olemas ka võistluse täpsem korralduslik info. Võistkonda tohib registreerida nii õpetaja, võistkonnas osalev õpilane kui muu kooli esindaja, kes registreerimisel sisestab oma kontaktandmed. Mõlemasse vanuserühma on registreerimine avatud kuni 12. aprillini kell 13.
NB! Võistkondade arv on piiratud - Tallinnas saab osaleda 30 võistkonda ning Tartus 20 võistkonda.

Võistlusel osalemine on tasuta.

Lisainfo

Küsimuste korral palume ühendust võtta järgneval aadressil: info-ee@math.naboj.org

Riigisiseselt korraldatakse käesoleva aasta Náboj võistlust Tartu Ülikooli teaduskooli, Tallinna Tehnikaülikooli ning Eesti Matemaatika Seltsi koostöös.

Laeb infot...