Märtsi viimaste päevadeni on Tallinna Tehnikaülikooli klaasgaleriis (SOC-LIB hoonete vahelises koridoris) üleval pop-up näitus  “Kuhu lähed, Virumaa? Fosforiit - sõber või vaenlane?". Näituse loomisel oli abiks TalTechi maapõueresursside tudeng Henri Olavi Suomalainen.

Näitus on valminud TLÜ erinevate erialade tudengite koostöös Eesti Ajaloomuuseumiga ning see avati Maarjamäe lossis püsinäituse ,,Minu vaba riik” viimases ruumis seoses rahvusvahelise keskkonnaajaloo konverentsiga 2019. aasta suvel. 2021 aastal liikus näitus Tallinna Ülikooli teadusgaleriisse ja 2022 aasta alguses Tallinna Tehnikaülikooli.

Näitus tutvustab fosforiidisõda kui Eesti keskkonnaajaloo ühte kõige olulisemat verstaposti. Kui seni on fosforiidisõda esitatud peamiselt Tallinna ja Tartu vaatenurgast, siis sellel näitusel tuuakse uudsena kuuldavale ka seni alaesindatud virumaalaste hääl. Näitusel on võimalus tutvuda nii poolt- kui ka vastuhäältega, erinevate Eesti maavarade (sh fosforiidiga) või siis selleaegse kunstiga.