Kuni 2019. aasta lõpuni on raamatukogu klaasgaleriis näitus “Tallinna Tehnikaülikooli raamatukogu 100“ .

Näitus annab ülevaate raamatukogu kujunemisloost ja tähtsamatest sündmustest, raamatukogus töötanud inimestest ja hoonetest, kus raamatukogu on paiknenud. Väljapanekus on olulisemaid publikatsioone ja arhiividokumente, huvitavaid väljavõtteid perioodikast, rikkalikult fotomaterjali.

Raamatukogu inventariraamatusse on kõige varasem sissekanne tehtud 11. detsembril 1919 raamatu kohta „Морские паровые машины : описательный курс паровых машин Морского Инженерного Училища Императора Николая I с приложением атласа чертежей“. Вып.1-3. Raamat on välja antud Peterburis 1902–1904. Raamatu koostaja on Tallinnas sündinud eestlane professor tehnikadoktor Voldemar Madisov. Sellest sissekandest algab meie raamatukogu ajalugu.

Näituse koostasid bibliograafid Milvi Vahtra ja Marita Paas, tel 620 3551; kujundas Tiia Eikholm.