Alates 2018. aasta oktoobrist kuni 2019. aasta oktoobrini on TalTechi teadlastele avatud ligipääs Nature Masterclasses online kursusele "Scientific Writing and Publishing".

Seoses hiljutise veebilehe uuendusega tuleks juba oma konto loonud teadlastel registreeruda uuesti siin

Tehnikaülikooli teadlastel on Nature Masterclasses veebikursuste abil võimalus õppida, kuidas publitseerida oma teadustööd tippteadusajakirjades. Kursustel osalemiseks tuleb läbi TalTech arvutivõrgu luua endale konto ning edaspidi siseneda registreerudes olemasoleval kontol.

15 moodulist koosnev Nature Masterclasses online kursus hõlmab kogu teadusliku publitseerimise protsessi planeerimisest kuni lõpptulemuseni. Koolitusi viivad läbi oma ala tipptegijad – Nature ajakirjade toimetajad.

Rohkem infot TalTech siseveebi teadustöö veebist www.taltech.ee/siseveeb

Lisainfo TalTechist:
teadusosakonna juhataja